İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu düşüşün bi anlamı varmı

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitem yaklaşık bir ay önce google den ve diğer arama motorlarından çok kişi geliyodu
mesela google de 500 civarlarındaydı. fakat server nedeniyle sitem 2 gün kapalı kaldı.sonra sın da bu bana yolladıkları sayısı gün be gün düştü

şimdi ise ne yazıktyır ki 70-100 arası

banlandım desem yok banlı değilim
indexli sayfam artmış
bu insanlar toplu hale bir kaçhgünde mi arıyor sonra aynısını aramıyorlarmı:p

S

Sporty

Misafir
Siten zırt pırt kapanırsa bide sürekli heklenirse düşmesi normaldir.. Google saf webmasteri sevmiyor herhalde...

erhanyeler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
polemik yaratmaya çalışma karşımızdakini insan sanıyoz ve soru soruyoz değilsen cevap verme

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok nedeni google optimizayonu ile filan ilgili google değişiklik olduğunu anlayınca ilk başta çok kişi gönderiyor daha sonra indexlediği sayfa artsada siteye verdiği önem azalıyor.

F

fenerli

Misafir
erhanyeler' Alıntı:
bu insanlar toplu hale bir kaçhgünde mi arıyor sonra aynısını aramıyorlarmı:p

diyelim senin sitene modifiye araba kelimesi ile geliyorlar, 2 gün kapalı kalmış olman(tıklayıp hata kodu ile dönüyor) ve aynı kelime ile başka sitelere senin sitenden daha fazla giriş yapılması seni google sonuç sayfalarında arka sıralara itiyor, "google dance" denilen olay,
bir kaç siteden örnek kelimemiz : modifiye araba kelimesi ile sitene link alırsan bu durum tekrar değişir.

bu şekilde yeni açılan türkçe içerikli bir çok siteyi google da ilk 2 sayfaya yerleştirmesini yaptık (ticari firma siteleri) sonraki zaman içerisinde de zaten site gerçekten bu konuda ise durumunu koruyor (tabi başka sitelerinde geçme ihtimali her zaman var)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5