İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu firmayı arıyorum acildir

kilicbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sisnetworks diye bi firmadan aldığımız domainlerin süresi bitiyor (3 gün kaldı) ancak ne verdikleri telefondan ulaşılabiliyor
nede maillerine cevap veriyorlar
yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.zone.org
kendisi oranın da sahibidir. ordan daha kolay ulaşırsın.
ayrıca paypal ile anında ödeme yapabiliyorsunuz. paypalınız varsa ulaşmanıza gerek kalmaz. kendisi directi bayisi yamulmuyorsam.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve domainimin süresi bitiyor diye fazla teleşa düşmeyin her domain süresi bittikten sonra en az 10 yada 1 aylık süre ile tekrar alma sansınız vardır..

ama tabiki domain isimtescil.net gibi birfirmada ise.. Domainin düştüğü gün size 10 ytllik domaine 25 ytl yakın bir fiyat cıkartırlar almak zorunda iseniz asagısını veremezsiniz bu yüzden elimden geldiğince isimtescilden domain almamaya calısıyorum cunku her domaini zamanıyla takip edemiyoruz bazen dusunce farkına varıyoruz buda bize pahalıya patlıyor isimtescil sayesinde..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5