İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

--> Bu fırsatı kaçırmayın! Kampanyalı Dell R210 - Hemen Teslim! (RH) 2 Stok!

KaliteNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

01.09.2010 Tarihi ile çalışmaya başladığımız Türkiye-Radore Hosting Datacenter konumlu sunucularımızı ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde sunmak istiyoruz. Stoklarımızda hemen teslim konumda olan R210 modelli sunucularımız kampanya dahilinde hizmetinizdedir.

Aşağıda bulunan sunucular DELL marka rackmount tipi sunuculardır. (Resimler için tıklayınız.)

Dell R210 (hemen teslim 2 adet!)
-------------
4x 2.53 Ghz Intel Xeon Quad-Core X3440, 8M L3, Hyper-Threading (HT özelliği ile 8 çekirdek kullanım imkanı)
8 GB DDR3 ECC RAM
2x 500 GB Dell Sata, Sas6i Hardware RAID
Hardware Raid Kartı (Raid0 veya Raid1 imkanı)
Dell iDrac Enterprise 6, IP KVM / IP Reboot Paneli
16 Adet IP Adresi (29 adete kadar arttırım)
RDNS Kayıt Yönetimi
100 Mbit Network - 2000 GB Trafik

Aylık: 169 TL --- Sipariş Ver!

Kupon kodu : sl2re8o (12 Aylık Sabit Fiyat Garantisi)

İstenilen işletim sistemi dahilinde max. 2 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kampanyamız yanlızca 2 adet stokla sınırlıdır.

Test IP Adresi : 178.211.53.1
-----------------------------
Tüm modeller için ek 1000 GB trafik 59 TL'dir.

+EK 500 GB HARDDISK - 29 TL'dir.
+EK 1000 GB HARDDISK - 49 TL'dir.

Linux işletim sistemleri ücretsizdir. Windows Server 2008-2003 İşletim Sistemi lisans ücretleri için iletişime geçiniz.

Ödemelerinizde havale ile, İş Bankası - T.C Ziraat Bankası - Finans Bankası - Garanti Bankası - Yapıkredi Bankası - PTT ( Posta Çeki ) ve EFT Seçeneklerini kullanabilirsiniz. (bkz.)

Satış departmanımız ile anlık görüşme sağlayarak aklınızdaki soruları operatörlerimize iletebilirsiniz. (bkz.)

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için www.kalitenet.net.tr internet sitemizi ziyaret ediniz.

E-mail : [email protected] (Messenger için lütfen adresinizi P.M olarak gönderiniz.)
Cellphone : +90 543 505 53 44

Saygılarımızla,
Kalitenet Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri
http://www.kalitenet.net.tr/

biryerdeyim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı satışlar.

Açıkçası son zamanlardaki gelişmelerden sonra sunucumu Türkiye'ye taşımak istiyorum. Ama hat fiyatlarına bakınca burada belirttiğiniz 100mbit hattın paylaşımlı olduğunu tahmin ediyorum. Merak ettiğim konu hattın paylaşım şekli. Hat kaç sunucuya pay ediliyor. Bize ne kadarı düşüyor? Ya hattı paylaştığımız diğer sunuculardan biri sürekli download yaparsa? Yani anlık olarak görebileceğimiz gerçek hız nedir?

Sanırım bu sorular sunucusunu Türkiye'ye taşımak isteyen bir çok arkadaşın aklından geçiyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi