İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu gece saatinizi ayarlamayı unutmayın

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yaz saati uygulaması kapsamında saatler, hafta sonu son kez ileri alınacak. Ancak bu kez saatlerin ileri alınacağı tarih olarak 30 Mart ilan edilirken, geri alınmasıyla ilgili bir tarih ortaya konulmadı.

Böylece pazar günü 03.00'te bir saat ileri alınan saatler bir daha geri alınmayacak. Zaman, ileri saat uygulamasının kalıcı olacağını 22 Şubat'ta gündeme getirmişti. Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla her yıl yapılan yaz saati (ileri saat) uygulaması hafta sonu başlıyor. Konuya ilişkin Bakanlar Kurulu kararı, 26 Mart tarihli Resmî Gazete'de yayımlanmıştı. Kararda, geçmiş yıllardan farklı olarak, saatlerin ne zaman geriye alınacağına ilişkin bir ifade yer almıyor.

Zaman

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu ileri geri almalar dünyanın genelinde yapılmıyormuydu nasıl bir karar bu anlamadım

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bu son değişme olucak bundan sonra sabit kalıcak diye okumuştıum bi yerde

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben değiştirmeyi planlamıyorum. Eski saatten bir süre daha devam edicem...

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bu son değişme olucak bundan sonra sabit kalıcak diye okumuştıum bi yerde

Öyle bir şey olacagını sanmam. Bu uygulamalar tasarruf için ve günü daha çok kullanmak için yapılıyor, bu yüzden sonsuza deekkk bu böyle sürüp gider..

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu herhalde en çok bana yarayacak işten yeni kovuldum. Biraz tatil :p

Yanilmiyorsam enerji tasarrufu ile alakali konulardi. Kisin saat 16:00 olmadan lambalar yaniyor, cevre aydinlatmalari devreye giriyor ..vb konular konusulmustu. Iyi olacak bir yandan iyi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5