İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu gelir normalmi sizce

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
evet arkadaşlar bu gün özellikle şuna dikkat ettim normalde 19 20 dolar altına düşmeyen gelir ne hikmetse 7 dolar kafayı yememek elde değil

gelir.png

sizce ne yapmalayım yada reklam yeni çöp siteleri nasıl bulurum verilenler genelde eski

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bugun bendede aynı durum var hatta 2 gündür tık oranı yüksek olmasına ragmen gelen para 2 gündür az.. önceki günlere göre anlamadım.. ne reklamı cıktıgını bilsek.. engellicemde

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
O gösterime göre gelir ortalama 30-35$ olmalı ki normal olsun...
Çöp sitelere bir el at...

not: 50-60$ olduğunda bu gelir normalmi diye sor :=) o zaman da söyleriz bişeyler.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
iki gündür bendede sıkıntı var genel olarak 2 gündür tık başı 0.01 veriyor ...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Dediğin gibi gelir aşırı düşük. TO düşük. TBM düşmüş. Gösterim bir anda nasıl öyle artmış o kısmını anlamadım.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Demekki son günlerdeki sıkıntı genelmiş, bende sitede reklam optimize planları yapıyordum son 2 günün moral bozukluğuyla. Arttı çöp siteler.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
google yine bedava adwords kuponları dagıttı banada gelmis bitanede son gün gördüm emaili:D fark etmedim gitti 80 tllik ondanmı kaynaklandı acaba.. bende 2 gündür ciddi bi düşüş var.. hatta bi ara banlanacakmıyım diye tırstım bu konuyu görünce rahatladım acıkcası

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
1 tık 0,09 $. Bu gidişle ödeme alamayacağım, belki çocuğuma devrederim 100 $ı o alır.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
arkadaşlar bütün çöp siteleri ekledim diye düşünüyorum ama bitmek bilmiyorki 500 çöp site eklemişim nerdeyse ama fayda etmiyor çıldırmamak elde değil

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
arkadaşlar bütün çöp siteleri ekledim diye düşünüyorum ama bitmek bilmiyorki 500 çöp site eklemişim nerdeyse ama fayda etmiyor çıldırmamak elde değil

Reklam inceleme merkezinden seni zarara sokan kategorileri engelle. Çöp siteleri engellemekten daha iyi sonuç alabilirsin. Sonuçta sitende zaten en yüksek teklifi veren kişinin reklamları çıkıyordur, çöp siteler ile çok uğraşmasanızda olur.

Kategori olarak engellersen kar getirmeyenleri, hedef kitleye ulaşma ve to arttırma ihtimalinde artar.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
peki hangi kategorileri seçmem lazımki bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim zaten forumda oyun içerikli reklam var forumun konusuda oyun banka sitemde banka reklamları var onunda konusu banka kategori derken hangi kategoriler engellenmeli acaba ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
peki hangi kategorileri seçmem lazımki bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim zaten forumda oyun içerikli reklam var forumun konusuda oyun banka sitemde banka reklamları var onunda konusu banka kategori derken hangi kategoriler engellenmeli acaba ?

Buna istatistiklere bakarak karar verilmeli. Gösterimi yüksek olup kazancı düşük olanlar engellenip denenebilir. Tabii Google bunları engelleyeceğinin garantisini vermiyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
sanırım bu işe kesin bir çare bulamayacaz anlaşılan

Panelde hassas kategorilerde istatistikler çıkıyor.

Site hitinde de dengesizlikler var mı? Bir de gösterimi arttıran bir şeyler yaptın mı, örneğin hesaba yeni site veya sayfalar eklemek gibi.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Pek web işlerinden anlamam sürekli adwords reklam veren biri olduğum için tık başına 0.01 USD vermesi gerçekten üzücü ben tık başına ilk sayfaya çıkmak için host v.b kelimelerde 1,50 den aşağı tutmıyorum tık başına. Yayıncıların karşılığını vermediği kesin. Güzel para yüksek ciro az kazanan web master.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Panelde hassas kategorilerde istatistikler çıkıyor.

Site hitinde de dengesizlikler var mı? Bir de gösterimi arttıran bir şeyler yaptın mı, örneğin hesaba yeni site veya sayfalar eklemek gibi.

dengesizlik yok gösterim yüksek zaten ondan yana bir sıkıntıda yok mesela bende hassas kategorilerde şu şekilde sıralanmakta

hassas.png

Ekleme:
bedava adwordslardan kaynaklanıyor. herkes para verse tık başına 50kuruş alabilirsiniz.

Ekleme:

abicim sitene reklam bile veren çıkmadığı sürece bukadar paraya şükret bence.
yıllık site parasını çıkarırsın işte :)

dostum bu gun ortalama 10 k legal siteden bahsediyoruz reklam veren çok ama fiyat neden düşük onu anlamıyorum ben yani bu verilere göre en az ama en az 25 dolar vermesi lazımken bunu veriyor düşün sen sana 10 dolar ortadan kayboluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5