İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu gerçek mi ya ?

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fake değil gerçekten vurmuş. Bazı silahların tetik ayarı çok hassas ayarlattırılıyor , ateş ederken hedefi isabetli vurmak amacıyla. Belkide verdi eline o an oynasın diye merminin ağzında olduğunu unuttu.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
haberlerdede gördüm bunu gerçektir büyük ihtimal

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Fake değil gerçekten vurmuş. Bazı silahların tetik ayarı çok hassas ayarlattırılıyor , ateş ederken hedefi isabetli vurmak amacıyla. Belkide verdi eline o an oynasın diye merminin ağzında olduğunu unuttu.

Allahını seversen silahla ateş etmiş birine benziyorsun silaha bakarmısın hiç bir duman, ateş yoksa benmi silahla ateş etmiyorum ya :D

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allahını seversen silahla ateş etmiş birine benziyorsun silaha bakarmısın hiç bir duman, ateş yoksa benmi silahla ateş etmiyorum ya :D

Ah visit ah sen ateşi göremezsinde ben ateşi daha net görebilmen için görüntüyü zor bela yakalayıp burda sana göstermemmi dostum hiç :p

8162ates.jpg

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence bu adam silahı havaya kaldırıp 12-13 kere ateş etmiştir silah 14 lü ya 1 ini basmamıştır sonra silahı masanın üstüne koymuştur tabi doğal olarakta silah kurulu bir şekilde kalmıştır valla askerde keleşten başka bi şey kullanmadım ama :) bunlarda sanırım yarı otomatik bu yüzden ilk kurmadan sonrakiler otomatik kuruluyor bu yüzden çocuğun ateş etme ihtimali var zaten tutuş şeklide boyundan yüksek bir yerden aldığını gösteriyor masa olabilir. Ama çocuğun sağ eli gözükmediği için tetiği çekip çekemediği ile ilgili bir yorum yapmak gerekirse sadece eli sol eline göre öndeymiş gibi gözüküyor bu yüzden tetikte olma ihtimali olabilir. Adam ateş edip silahı bıraktığı için insanların ilgisini çekmiş olabilir. Çocuktan babasından öğrendiği şeyi yapıp havaya ateş ediyor ama :) boyu biraz küçük olduğu için neler olabileceğinin farkında değil tabi silah oyuncak bir silahta olabilir bu plastik mermi atanlardan.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Silah kurusıkı da olsa çocuk savrulur ve olayın düzmece olduğu açık ! 2. sayfada arkadaşın bahsettiği türden bi olay.

Ayrıca o silahları yapan dağıtan PAZARLAYAN ve bu ülkelerde yaygınlaştıran ZORBA BATI - ABD ... vahşetin kaynağı neresi onu da görmek lazım. Zamanında ortadoğuya oyuncak şeklinde bomba atanlar şu düzmece olaya yorum yazmayı "VAHŞET" demeyi ne de güzel beceriyorlar...

Bir de video yasaklandı mı gerçekliği kusursuz oluyor - bravo onlara :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5