İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu girişe bu tık'a 6$ normal mi?

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
merhaba arkadaşlar, adsense kazancım günden güne artıyor, yaklaşık bir aydır 3-5 $ arası kazanıyordum dün 6,32$ olmuş. Herhangi bir illegal içerik yok, hergün özgün yazılar yazarak sayfalarımı güncelliyorum. Fakat banlanmak istemiyorum acaba bu girişe bu tık'a bu iyi bir kazanç mı sadece bunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

a551ff68.jpg

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Hile olmadığı konusunda ciddi misiniz?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bence de gayet normal % 3 tıklama oranına kadar bir sıkıntı olmaz, Allah daha çok versin, emeğinizin karşılığıdır.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bence gayet normal hatta az bile bulunabilir, hiç sıkıntı yapma dostum.

SpizeLt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfa To %3 lerdeyken günde 5$ alıyordum ama ne yaptıysa bu google ! banladı beni. Artık google ın insafına kalmışsın kardeş

İnşallah daha çok kazanırsın

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle Kazancının Devamını Dilerim.. Bir Sıkıntı Olmaz Merak Etme. Böyle Devam Et Paranı Gönül Rahatlığıyla Alabilirsin. Sayfa To Oranını Kafana Takma Ben Adsense Kazançlarımı Sayfa To-larım 10-15 % Lerdeyken ALdım. Sıkıntın Olmasın. :harika:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
banlanmak istemiyorsan birden fazla siten olsun.bunları ekle adsense panele. eğer domainin birisi sakıncalı içerikten ya da başka sebepten banlanacak olursa tek url olursa ya da url olmazsa hesap kapanır ama birden çok site ekli olursa sakıncalı olan site ya da siteler kapanır kapatılır yasaklanır herneyse.

akıllıca noktalardan birisi de bir kaç adet blogspot blog aç adsensye adresleri ekle onlara da kesinlikle yasal içerik ekle.ilgilenmezsen ilgilenme ama orda dursunlar.

ayzeff

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence çok düşük ingilizce bir site olsa idi En az 50 $ olurdu hocam..

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaş aklı sıra bakın ben günde 6$ kaznaıyorum hava atıyorum diyor kapalı bir şekilde.
biz daha fazlasını kazanıyoruz cnm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5