İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Google Iice Etmiş Içine

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
Ya Allah tan korkun 95 tıklamaya 7 $ alıyorsun. Ben günde 1000 tıkın üstünde alıyorum ortalama 20 civarı alıyoruz. sağınıza solunuza bakın. Bide gelmiş başlık açmışsın az kazanıyormuş gibi. ben o kadar tıka o miktarı alsam köşe olmuştum.

1000 tik alip banlanmadigina göre hile yapmiyorsun demektir,yada adsense hortumun bogazini öyle bir sikmiski senin gibi hiti olan birini kaybetnek istemiyor ve 20 dolar sus payi verip elinde tutuyor.

Simdi burada elestirmen gereken kisi 95 tikla 7 dolar alan zatmidir yoksa 1000 tik ile 20 dolar alan kendinmi, öyle ya 1000 tiki olan bir sitenin hitlerini düsünemiyorum bile. Böyle bir siten var ise adsense ile isin nedir?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Aylığımız gibi oldu. ne zaman artık sınırı zorlayacak dereceye düşerse o zmaan bırakırım google yi. senelerdir kullanıyorum adsenseyi hileyle işim olmaz. hile yapsam beni buralarda göremezdiniz heralde yurtdışında kalıyor olurdum. ben dürüst iş yaparım her zaman.
2. si yazıları okumadan yazı yazmışsın eleştiri değil adam yakınıyor 7 $ nasıl olur az diye...
3. sü özele gel çok bilmiş gibi konuşuyosun göreyim neler yapıyosun neler biliyorsun. bol keseden sallaması kolay.

ZiRVeDeKiLeR' Alıntı:
1000 tik alip banlanmadigina göre hile yapmiyorsun demektir,yada adsense hortumun bogazini öyle bir sikmiski senin gibi hiti olan birini kaybetnek istemiyor ve 20 dolar sus payi verip elinde tutuyor.

Simdi burada elestirmen gereken kisi 95 tikla 7 dolar alan zatmidir yoksa 1000 tik ile 20 dolar alan kendinmi, öyle ya 1000 tiki olan bir sitenin hitlerini düsünemiyorum bile. Böyle bir siten var ise adsense ile isin nedir?

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu durum kuponların işi. fakat kupon işi bitince işler düzelicek sanırım . Çünkü kuponu biten para ile almaya başlıyacak. Kazanç artınca kuponları biz karşılamak zorunda kalmayacağız sanıyorum. sadece varsayım.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 üstü görünüm vardı geçen 0,72 dolardı :) bu işe ne diosun 20 küsür de tıklama vardı unutmadan

9.995 görünüm var 12 tıklama var ve kazancım 0,27 :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5