İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Google İyice ..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu google aşırı derecede sinirlerimi bozuyor.En son doğru düzgün çalışanlar alması için google ye dilekçe yazacağım.Alacaklı adımın değiştirilmesi için pazartesi gününden beri mail atıyorum her gün otomatik cevap maili atıyorlar.

Bunlar harelde Hafta içi günleride tatil olarak görüyor.Google böyle adamlara yan gelip yatsın diye mi para veriyor?

Kod:
E-postanız için teşekkür ederiz.

Hafta sonu ofiste olmadığımızdan dolayı şu anda size cevap veremiyoruz; ancak sorununuzu çözebilmek için yardımcı olmak isteriz. Her zaman için, aşağıda belirtilen çevrim içi bilgi kaynaklarımızdan veya yardım merkezimizden kolayca detaylı cevaplar bulabilirsiniz. Çevrim içi kaynaklarımız aradığınız bilgileri size sağlayamıyorsa, hafta sonundan sonra mesajınızı tekrar göndermenizi rica edeceğiz. Size yardım etmekten memnun olacağız. Operasyon merkezimiz İrlanda'da bulunduğundan dolayı çalışma saatlerimizin yaklaşık olarak Türkiye'ye göre 2 saat geride olduğunu hatırlamanızı rica ederiz.

AdSense Yardım Merkezi, ödemeler ve PIN konuları, giriş bilgisi işlemleri, raporlama ve kazançlar ve kontak bilgilerinin güncellenmesi gibi en sık sorulan konuları kapsar. Yardım Merkezimize, http://www.google.com/adsense/support?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yardım Merkezimizden istediğiniz bilgilere ulaşamazsanız, yayıncılar için düzenlenmiş  AdSense Yardım Forumu’na sorularınızı ekleyebilirsiniz http://groups.google.com/group/adsense-help-tr. Ayrıca, bazı yararlı bilgilere AdSense Blog http://adsense-tr.blogspot.com sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Saygılar

AdSense Ekibi

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Alacaklı adı değiştirilemiyor boşuna uğraşma.Başkasından parayla hesapmı aldın?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır kendi hesabım.Ama banka hesabı hesabı başkasının adına olduğu için para alamıyorum.Bundan dolayı değiştirmek istemiştim.
Madem alacaklı adı değiştirilemiyor.Adsense yardım bölümünden "Alacaklı Adını Değiştir" seçeneğini kaldırmaları lazım.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O eskiden kalmıştır.Kendine bir banka hesabı açmak zor iş değil.Ben açtım mesela 16 ytlye.Çok zor değil..

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Google'dan verilen otomatik cevabı Yanıtla diyerek cevaplamayı denedinmi?

İki kere yanıtladım 3. sünde Meltem hanım dönüş yaptı

Ayrıca kendi hesabınsa git bir banka hesabı aç ortalığı bulandırma:)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O eskiden kalmıştır.Kendine bir banka hesabı açmak zor iş değil.Ben açtım mesela 16 ytlye.Çok zor değil..

bildiğim kadarıyla bir de yıllık ödemesi var...ben Akbanka 1 hesap için 60 YTL yıllık veriyorum. ama firma olarak. kişisel hesaplar nasıl bilmıyorum

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İşbankasından ücretsiz actım ben ama artık banka hesabı acmak icin muhatrlıktan ikametgah istiyorlar okadar.

Edit : Eskiden hesap acmak için ücret alınmıyordu şimdi bilmiyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben vakıfbanktan açtım.Açarkende 16,8 ytl verdim başka bişey istemediler şimdiye kadar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5