İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hangi wp temasıdır

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba calismanotlari.com/wordpress windows sunuculu plesk parallel panelli bi hosting hesabına pleskin eklenti modundan wordpress kurdum , seo için uygun bi temamıdır bu , birde bu temanın adı nedir ?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bu wordpress'in standart (default) teması.
Özelliği varmı bilmiyorum.
Ama pek kullanan görmedim.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben daha önce bi konuda danışmıştım iyinet üyelerine bana seo için all-in-one-seo paketini önerdiler , acaba bu önerilen temayı pleskten yapabiliyomuyum yoksa normal yollardan mysqlveritabanı v.s açarak mı yapmam gerekiyor ?

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Wordpress'in eklenti bölümünden otomatik olarak kurabilirsin. Veritabanı vs.. kullanmana gerek yok.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
plugins bölümünden all-in-one-seo diye aratıp active plugin yaptım ben yaklaşık bi 5-6 sene önce uğraşmıştım wordpress le net olarak hatırlayamıyorum bazı şeyleri teşekkür ederim, birde tema değişikliğiyle alakası yok değilmi all-in-one-seo nun üzerine farklı bi tema uygulasam sıkıntı olurmu ?

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
herhangi bir sıkıntı olabileceğini düşünmüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi