İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hilemi?

E

erotika

Misafir
Maalesef prensip prensiptir,yazmama gibi bir kararım var. Umarım kusura bakmamışsındır ama kızdığına eminim :D

forudmaki ARKADAS nickli üyenini sitelerinde de var onun sitelerini biliyorsan en alta bak oan benzer şeylere dediklerim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok kizmadim da sadece merak idi siteni kopyalama gibi bir durumum yok merak etme sen, ozelden atarsan da kimseye soylemeyecegimden emin olabilirsin, sen bilirsin yani
arkadasinkileri bilmiyom maalesef yada aklima gelmedi

P

populermp3

Misafir
böyle büyük bir sitenin bunu yapmasını budalalık olarak buluyorum. ama işimize yaramadımı. yaramadı değil :)

N

nsbil

Misafir
bence mesajlarimizda biraz daha seviyeli olsak daha iyi olur yani. kirici kelimeler kullanmasak ne olur ? madem 2005 e girdik birakalim artik bunlari, he tabiiki tartisilacak fakat kirici kelimelerle degil, yanlis veya dogru oldugunu belirtsek yeterli bence. saygi ve sevgilerimle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi