İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hit bence cok anormal!!okuyun

R

Radyoblue

Misafir
Arkadaslar,turk100.com toplisti suan saat tr saatiyle 15.00,2500 tekil hitte,sizce bu hit normal mi??Yani ne bileyim yeni acilan bir sitenin hele hele bir toplistin bu sekilde hit almasi biraz beni gerdi :)

saygilar

R

Radyoblue

Misafir
proxy server de ne oluyorki,gerci anlatmazsin ama öylesine sorayim dedim.keske msn in olsaydi bende :)) ögrenirdim biseyler,yaw benimde hic bilgili bir arkadasim yok be abey.

neyse selamlar

turk100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar :

Evet Sitemizi Yeni Actik Simdi Ilk Once Biz Proxy Kullanmiyoruz Bunu Herkez bilmesini istiyorum..Biz Turkiyenin Onde Gelen Irc Sunucularindan oLan Irc.Klavye.com Sahibiyiz Siteyi Actigimiz Anda Paltak Denilen Goruntulu Chat Ortaminda Turklerin En Yogun Oldugu Kanallarin Bir Tanesine Popup Penceresi Verdik... Yani Kanala Her Giren Kisiler Otomatikman Bizim Sitemiz Cikiyor Hemen Hile Yaptigimizi Dusunenen Arkadaslar Varsa Hitleri Ip Numaralariyla Gonderebilirim.. Saygilar

msn : [email protected]
e-mail [email protected]
Gunluk 4000 (Tekil) Hiti oLan Sitemize Aylik Sadece 30 milyon'a reklam verebilirsiniz
[email protected]

Saygilar
Klavye Internet Hizmetleri Ltd. Sti.
Eyup Bulvari Arasta Carsisi 100/21
Tel : 0212 493 31 29
Cep : 0537 385 2222
Eyup / Ist

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi