İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Hoca bir Matematik Efsanesi

toplusms

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.sabah.com.tr/istanbul/2015/04/06/matematigi-7-gunde-ogretiyor

Beyler olay bu Mehmet Hoca Ülke Basınında

Geçenlerde bizim bir arkadaş anlattı bu matematik kursu varmış 7 günde falan, hoca olayı bitiriyomuş 1 haftada. Neyse gidip bakalım nedir ne değildir diye, biz çünkü meslek lisesindeyken adam gibi matematik görmedik torna tesviyeden dolayı falan. E sonra hayat değişti şimdi bir yerlere girmeye çalışıyoruz, matematiği bir şekilde çözmemiz gerekiyor. Orda Mehmet hoca varmış Karayiğit soyadı. Bu hoca geçti karşımıza, valla süper anlattı hepsini. Ben kendimi anlamaz falan sanırdım, kur sistemiydi test çözmeydi falan derken hepimize matematiği hem sevdirdi hem de öğretti bu hoca. 7 günde matematik nasıl öğrenilir bilmem ama zaten benim bilmeme de gerek yok, hoca biliyor zaten.

İsteyen varsa Cebi 0 505 810 12 86

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi