İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hostlardan birini seçicem artık yardım edin!

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar neden birbirineze karşı suçlamada bulunuyorsunuz ki,adam resellerse resller sadec burada arkadaş tavsiye istemiş,bir çok kişide birbirini karalamaya uğraşıyor,ben sana herhangi bir tavsiyede bulunamayacağım,ama benim hem host hemde domain aldığım şirket www.side.net (eskiden opc net ti),bir çok domain kayıtı ve 500 aşkın siteye hostluk yapan hizmetinden memnun olduğum bir şirket,zaten linke tıklarasan gerekli bilgilere ulaşlabilirsin,sitede alan adı kaydı be host hizmetleri verilen sitelerinde linkleri var,bu kısma da bakıp karar verebilirsin,diğer host firmaları hgakkında bir bilgiye sahip değilim,ama hostbul.net host şirketlerinin hizmetleri hakkında yorumlar var buradanda inceleme yapabilirsin.. kolay gelsin

Y

yonkayra

Misafir
Arkadaslar, hostbul.net gibi bildiginiz bir web sitesi var mi? Bir suru host firmasi hakkinda bilgi bulabilecegimiz, ihtiyaci olanlarin yazdigi ve hosting firmalarinin teklif verdigi bir adres??

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/TR

buradaki liste pek inandırıcı degil.
turkticaret en çok domaini var diye en iyi hosting şirketi asla olamaz benim gözümde.Düşmanıma bile önermem hosting almasını oradan.
Host alırken nelere dikkat etmeli sorusunun cevabı, bizleri doğru hosting şirketine ulaştırır.
Türkiyeden hosting alınacaksa öncelikle *.com.tr uzantılı bir alan adına sahip bir yerden almakta fayda var.En azından vergi levhaları olduguna delalet eder.
ayrıca işini iyi yapan reseller arkadaşlara lafım yok ama benim kardeşimin 16 yaşındaki arkadaşıda ben hosting şirketi açtım gel benden host al diyor, aldığım yerin böyle bir çocugun elinde olmadıgına nasıl güvenebilirim ki :eek: soruna cevap olur com.tr alan adlı hosting firmaları.

-tasarımının hazır template olmamasıda + puandır.(genelde resellerlar hazır template kullanır )
- sabit bir telefon numarasının olması gerek.Firma bilgilerinin açık ve net olması
- Referans sayısının çoklugu + puandır.

benim tavsiye edecegim hostingler:
www.sh.com.tr
www.rh.com.tr
www.vt.com.tr

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Natro ya nasıl reseler denildi anlamadım, şu anda kendi data center ı var? Ben gittim yerlerini gördüm gözümle? Reseller diyen arkadaş nasıl anladı reseller olduğunu açıklarsa, biz de anlayalım?

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh! ya şatış yapacaksızın da bu kadar da nalet olmayın be!

natro.com
niobeweb.net

öneririm! ama bunlara verebilecek param var dersen; vt.com.tr

H

hostunnet

Misafir
hostmarket' Alıntı:
Sevgili arkadaşım resellik cep telefonu numarasından anlaşılmaz. bunun için Domain sorgulama sitelerine araştırma yapman gerekiyor.

Sabit telefon numarası olayına gelince genelde şirketlere pazarlama çalışmaları yaptığımız için telefonu yazmaya gereksimim duymadık.

Yinede şirketim adına ilgine teşekkür eder. Musait bi zamanında çayımızı içmeye bekleriz.

Arkadaşım hala bir sabit telefon vermiyorsun. Kocaman şirketin sabit telefonu yokmu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi