İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BU İŞTEN SIKILDIM

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bir site kuralı yaklaşık 2 yıl oldu.2 yıldır uğraşıyorum yazı yazıyorum yok dizinlere ekliyorum yok sağda solda hitim artsın diye uğraşıyorum.Fakat o kadar yavaş ilerliyor ki insanda heves filan kalmıyor.
İnternet aleminde ne yaparsan yap insanlar facebook haber siteleri ve bir kaç alışveriş sitesi dışında internet kullanmıyor neredeyse.
Google adsense gelince o da ayrı bir hayal kırıklığı sitemi dmoz'a kabul ettiler aylık 4000-5000 tıklama var kazancım 1,60Dolar

Ben bu diyardan gideyim sitemide satayım en iyisi isteyen baksın www.yarinneolacak.net

TR.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşeyin hayırlısı hocam ne istiyorsunuz ben devam ettireyim

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
site yönetmeyi sen ne sanıyordun ki?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Arkadaşlar gerçekten emek verince karşılığını alabiliyorsunuz.

Örnek

bu kelime ile googlede 1.sırayı almak için günlerce uğraştım ve sonuç başarılı

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hile yapmadan net dünyasında kazanmak gerçekten çok emek istiyo :(

Siteye ne istiyosun peki hocam ? Pm atarsan sevinirim...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sıkma canını.

Sitende pahalı reklamların çıkması için optimizasyon yapmadığını düşünüyorum. Örneğin; "maliyeti düşük site yapma" değil "maliyeti düşük web sitesi kurmak" daha doğru bir başlıktır. Kişisel siteni daha fazla web site tasarımı, web yazılım tarzı bir bloga dönüştürüp, yine aynı samimi havada yazılar yazıp, yazdığın yazıyı doğru kelimelere göre optimize tmelisin. Yazıların seolu değil.

Title meta konularını tamamen bırakmış gibi duruyorsun.
3 reklam birimi kullanıyorsun, tıklama almayıp sadece gösterim alanı yok et.

Türkçe siteden para kazanmak istiyorsan doğru optimizasyon yapmalısın.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bir site kuralı yaklaşık 2 yıl oldu.2 yıldır uğraşıyorum yazı yazıyorum yok dizinlere ekliyorum yok sağda solda hitim artsın diye uğraşıyorum.Fakat o kadar yavaş ilerliyor ki insanda heves filan kalmıyor.
İnternet aleminde ne yaparsan yap insanlar facebook haber siteleri ve bir kaç alışveriş sitesi dışında internet kullanmıyor neredeyse.
Google adsense gelince o da ayrı bir hayal kırıklığı sitemi dmoz'a kabul ettiler aylık 4000-5000 tıklama var kazancım 1,60Dolar

Ben bu diyardan gideyim sitemide satayım en iyisi isteyen baksın www.yarinneolacak.net

hocam zaten şap diye olmaz bu işler emek sabır sonra gerisi gelir yapan nasıl yapıyor eğer illa büyük işler yapmak istiyorsan face gibi dünyada hiç olmamıs bişey yap sende hite vur gelsin paralar kolay değil site işleri heleki hit artmasını beklemek ve kazanç sağlamak çok zor ama işini bilen götürüyor parayı

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana tavsiyem (domainine bakarak) ilginç olaylar hakkında yazılar yaz araştır bul kendi yorumunu kat yaz insan bilinmeyeni doğası gereği merak eder irdeler hele bu aralar zirve noktasına çıktı bu merak (kabe üstüne inen melek,ufo vs vs ...) domain isminde bu yazılar için uygun.. ha tabi sadece bu tür yazılar yaz demiyorum blogculuk gündemi takip etmeyle olur bunu sende biliyorsundur haberleri programları hatta dizileri bile kaçırmaman lazım sürekli gündemi takip etmen gerekir ve o konuları kendi yorumunla sitene işlemen. Düşündüklerini yazdın ama iş bununlada bitmiyor bunları googleda üst sıralara taşımak için backlink kasman ve anahtar kelimeleri iyi seçmen gerekiyor. Anahtar kelimeleri kısa tutma derim mesela düşün o konu hakkında sen olsan googleda nasıl aratırdın , interneti iyi bilen biri nasıl aratırdı , internetten fazla anlamayan biri nasıl ... vs vs ... Ama benim gözlemlerime göre bu işlerde en önemli olay BACKLİNK ve SOSYAL AĞLAR bunlara gereken önemi verirsen googleda seni üstlere taşır emin ol ;)

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sana tavsiyem (domainine bakarak) ilginç olaylar hakkında yazılar yaz araştır bul kendi yorumunu kat yaz insan bilinmeyeni doğası gereği merak eder irdeler hele bu aralar zirve noktasına çıktı bu merak (kabe üstüne inen melek,ufo vs vs ...) domain isminde bu yazılar için uygun.. ha tabi sadece bu tür yazılar yaz demiyorum blogculuk gündemi takip etmeyle olur bunu sende biliyorsundur haberleri programları hatta dizileri bile kaçırmaman lazım sürekli gündemi takip etmen gerekir ve o konuları kendi yorumunla sitene işlemen. Düşündüklerini yazdın ama iş bununlada bitmiyor bunları googleda üst sıralara taşımak için backlink kasman ve anahtar kelimeleri iyi seçmen gerekiyor. Anahtar kelimeleri kısa tutma derim mesela düşün o konu hakkında sen olsan googleda nasıl aratırdın , interneti iyi bilen biri nasıl aratırdı , internetten fazla anlamayan biri nasıl ... vs vs ... Ama benim gözlemlerime göre bu işlerde en önemli olay BACKLİNK ve SOSYAL AĞLAR bunlara gereken önemi verirsen googleda seni üstlere taşır emin ol ;)

Kardeşim tavsiyelerin için teşekkür ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5