İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu kıyağı size kimse yapmaz Piyasa Değeri 10 Lira Bizde 5 Lira

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet arkadaşlar ilk gelen 10 kişiye muhteşem bir kampanya sunuyorum

20 forum ve site tanıtım sitesinde, tanıtım + 111 kişiye e-mail atarak reklam + sitenizi tüm büyük arama motorlarına ekleyip aynı zamanda çeşitli kategorilere ayrılmış 300 bin üzerindeki bağlantı sayfasına ekleme + logo yapımı sadece 5 tl

Sizin için ufak bir hesaplama yapalım eğer bizi seçerseniz ne kadar kazancını olduğu hakkında.50 tane forum sitesinde tanıtım ortalama 10 tl.Biz 20 tane sitede tanıtım yapıyoruz buda 4.5 tl yapar.Peki üstüne üstlük maille tanıtım veriyoruz.111 mail tanıtımı.Buda yaklaşık 2 dolar gibi bir şeydir yani 3 lira.Şimdiye dek 7.5 lira yaptı demi ancak daha bitmedi.Tüm arama motorlarına ekleyip 300 bin bağlantı sayfasına ekliyoruz.Şimdiye kadar böyle bir hizmet görmediğim için onun fiyatını tahmin edemiyorum.Üstüne birde logo yapıyoruz ortalama logolar 2-3 liraya satılıyor ki daha fazla olanları da var. Kaç para yaptı 10,5 lira
Yani 10 lira 50 kuruş. Peki siz bize ne ödeyeceksiniz sadece 5 lira yani 5.5 lira kazancınız var.

Ayrıca iş sonrasında size tanıtım yapılan tüm sitelerdeki konu linkleri verilicektir.Maillerin raporunu ss alarak vereceğim .Zaten logoyu direkt size vericeğiz. Diğer hizmetimizde promosyon.

Yalnızca ilk gelen 10 kişiye veriyorum bu hizmeti.Tanıtım yazısını siz yazacaksınız.Eğer bizim yazmamızı isterseniz ücrette 1 lira artış olacak.

Ödeme şekli turkcell mobil ödemedir.Başka bir ödeme şekli kabul etmiyorum.
2 lirayı işten önce geri kalan 3 lirayıda işten sonra alıyorum.

Not: Mail adreslerinin hepsi zamanında moderatörlük yaptığım forumdan alınmıştır.Hepsi çalışmaktadır.

Ticaret Yapmış Olduğum Referanslarım: Maykcan.com
Daha referans eklenecektir.

Ekleme: güncel

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5