İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu kurgu Wordpress ile yapılabilir mi ?

fatihto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar, ürün fiyatlarının indexlendiği bir sistem. Tv kategorisini düşünürsek,

kişi maili, adı, combo'dan sırayla Ana başlık (beyaz eşya/elektronik), Tv Markası, modeli, ekran ebatı bilgilerini seçecek ve altına satın aldığı fiyatı ve yorumunu yazacak, her dip kategorinin kendi sayfasında da bu ürün için yazılan yorumlar, satın alınan fiyatlar ve fabrika fiyat bilgisi (bunu ben gireceğim birkez sisteme) olacak.

kategoriler yönetilebilir olmalı, ilk girişte elimdeki tv marka, model, ebat bilgilerini ben temin edip gerekirse veritabanına ekleyebilirim.. fiyat değişimlerine takılmayın, farklı bir yöntem var aklımda o konuda..

Wordpress üyelik sistemleri kullanılarak yapılabilir mi, önerebileceğiniz hazır bir sistem var mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5