İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Laptop Hakkinda Ne Dusunuyorsunuz ?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar

Bu laptop hakkinda ne dusunuyorsunuz ?

Buradan Bakabilirsiniz.

Ayrica Buraya da yaziyorum ozelliklerini

HP Pavilion dv7-2112TX Notebook

CPU - Intel® Centrino® 2 Processor Technology featuring Core 2 Duo Processor P8800 (2.4GHz, 3MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
Display Panel - 17" WXGA + High Definition HP Brightview Widescreen Display (1440x900)
Standard Memory - 4096MB DDR2 (2 Dimms)
Hard Drive - 1TB 5400RPM
Optical Drive - LightScribe SuperMulti 8X DVD±R⁄RW with Double Layer
Networking⁄Wireless - Intel® WiFi Link 5100 Bluetooth Integrated 10⁄100⁄1000 Gigabit Ethernet LAN
Graphics - ATI Mobility Radeon HD 4650 with 1GB graphics
Operating System - Windows® Vista™ Premium
SOFTWARE - TBC
WebCam⁄MIC - Yes

Arkadaslar goruslerinizi alabilirmiyim

Saygilar

Yusuf

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ne düşünebiliriz? Güzel makina :p ama fiyatıda çok iyi... İhtiyacını aşıyorsa bence bu kadar pahalı bir bilgisayara gerek yok..

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne düşünebiliriz? Güzel makina :p ama fiyatıda çok iyi... İhtiyacını aşıyorsa bence bu kadar pahalı bir bilgisayara gerek yok..

Oncelikle yorumun icin tesekkur ederim. Gercekten benimde cok hosuma gitti bu makina. Ama daha ocneden hp lerde isinma sorunu oldugunu duymustum.

Ihtiyaclarimi karsilayan bir bir bilgisayar. Fiyatinin yuksek oldugunu biliyorum ama taksitle alacagim zaten.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Evde kullanacaksan laptopların hepsi çöp.
Hiç kullanışlı değiller.
Masaya koyuyorsun iki büklüm oluyorsun, uzanıpta kullanayım diyorsun uzun süreli kullanımlarda rahatsız oluyorsun, dizine koyuyorsun çok ısınıyor.
Buna vereceğin parayla çok iyi bir masaüstü bilgisayar alırsın/geliştirirsin.
Sağa sola gidince internete giricem diyorsan ise bu kadar para vermene gerek yok.
Benim laptop orjinal kutusuna konmak suretiyle dolabıma kaldırıldı. İhtiyaç hâlinde kırar açarım hebeley hübeley...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
17" laptop almak mantıklı değil. Kendisi, şarjı ve ıvır zıvırı ile hamallıktan başka işe yaramaz. Ayrıcada anlamsız pahalı, nerdeyse 3 binlira...
1500 lira civarı harika notebook lar var. Birde 22" lcd koyarsın evine misss...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
17" laptop almak mantıklı değil. Kendisi, şarjı ve ıvır zıvırı ile hamallıktan başka işe yaramaz. Ayrıcada anlamsız pahalı, nerdeyse 3 binlira...
1500 lira civarı harika notebook lar var. Birde 22" lcd koyarsın evine misss...

Ekran boyutu yorumuna kesinlikle katılıyorum. 14.1'' kullanım olarak en uygun ekran boyutu. Hatta bütçen varsa daha ufak modellerde alabilirsin. Evde kullanımda kesinlikle LCD kullanımı daha kolayına gelebilir.

Bu arada kişisel görüşüm yeni laptop alacaklar bence artık DDR3 bellek sahibi makinalara yönlenmeli. Şu anda performansa katkıları çokta iyi olmasa da (gecikme süresi testleri iyi değil) enerji tüketimleeri az.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5