İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Maç Ne Olur Sizce BJK // FB

Bu Maçı Kim alır

• Beşiktaş

Kullanılan: 8 66.7%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 4 33.3%
  • İyi olan Kazansın

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba mutlaka sizde bir takım tutuyorsunuzdur aranızda bjk ve fb lide vardır. Bu akşamki maç için düşünceniz nedir.

R

reklamsitesi.be

Misafir
fener ikinci yarıda koptu geliyo 2-2 yaptı durumu alıcaz inşallah maçı şampiyon olucazzzzz!!!!!!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fener " parçalar " ..hatta iki parçaya ayırıp, üzerine tuz basar
( çok mu otantik yorum oldu acaba :D )

I

Illumina

Misafir
Bence guzel macti, iyi oynayan taraf Fenerbahce'ydi. Alex, Appiah ve Semih'in verdigi ayarlara ragmen, Alex'in oyundan alinmasi anlamsiz bir hareketti. Anelka 90 dakika top ezmisken son 10 dakika onu gobege almak zaten gol yemeye davetiye. Ama yine de futbol ve gol guzellikleri kupayi almasi gereken tarafin FB oldugunu gosterdi bence.

Yine de BJK'yi tebrik ederiz Fenerbahceliler olarak, merak ettigimiz husus Besiktas'in bu tarz bir defans anlayisini GS'ye de gosterip gostermeyecegidir tabi:)

E

echo

Misafir
fenerde çok kolpa takım bea gene alamadı aslında aldıda :D

dikkatimi çeken bişey var. fener yenince tüm fb camiası msnimde online oluyor yenilince 2 gün bi Allahın kulu fb li olmuyor yau ne iştir anlamadım getti. kolpa bunlar ya

23+1 sen beklersiniz diyorum bu arada BJK ye saygılar

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe şansa attığı goller, şansa bulduğu köşe vuruşları, serbest atışlarla kazanıyordu maçları... Hoş bu maçta da neredeyse alıyordu ama iyi olan gerçekten kazandı!

Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin! :))))

I

Illumina

Misafir
Fenerbahçe'nin bu maçtaki golü şanstandı veya duran toptandı? Pek anlamıyorum yorumları. Heralde Okan Buruk'un tekwando uçusu da faul değildi dimi? :) Ya da 150 metreden körün gördüğü Yozgatlı'nın boş kaleye topu itecekken çekilişi? Ya da 60 dakika Beşiktaş'ın skora yatmaya çalıştığı, Fenerbahçe'ye karşı geri çekilişi.

Yorum yaparken taraftar olalım tabi , ama çok şövenist davranıyorsunuz. Fenerbahçe son 75 dakika tek top oynayan takımdı sahadaki. Beşiktaş için sadece akıllı oynadı diyebiliyorum, öyle ahım şahım bir futbol oynayıp kazanmadılar. Bir takım üst üste 2 sene şansa bulduğu gollerle şampiyon olmaz, ya da bir takım şans eseri 25 puan geri düşmez.Böyle bir istatistik veya şans yok arkadaşlar, lütfen.

Kupa Beşiktaş'a hayırlı olsun.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
fenerde çok kolpa takım bea gene alamadı aslında aldıda :D

dikkatimi çeken bişey var. fener yenince tüm fb camiası msnimde online oluyor yenilince 2 gün bi Allahın kulu fb li olmuyor yau ne iştir anlamadım getti. kolpa bunlar ya

23+1 sen beklersiniz diyorum bu arada BJK ye saygılar
Futbol mesajı yüzünden forumdan kimseyi uzaklaştırmak istemiyorum ama bundan önceki birkaç mesajınla beraber bunun son şansın olduğunu bilmeni isterim.

Beşiktaşa tebrikler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5