İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu mesaj Webmaster_master'a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SempatiX

Misafir
hibrahim in silme basligi altinda açtigi konuya cevap yazan Webmaster_master nickli kisiye sebep bu mesaji yaziyorum... Diger tarafta tam yazdim gönder dedim kapatilmisti konu ama bunu söylemeden duramiyacam... moderatör veya admin Webmaster_master bu yazdigimi okuyup anlasin mesaji silebilirsiniz... Biliyorum burasi onun yeri degil ama söylemeden duramiyacagim...

Webmaster_master' Alıntı:
Ben herşeyi görüyorum, sen merak etme. Banlanan arkadaşların da hakaret ve yasadışı eyleme provokasyondan banlandığını görüyorum.

Senin anlamadığın bir şey var: Herkes milliyetçi olmak zorunda değil.

Bir seyi savunuyorsan bilerek savun... Vatan, Millet ve Bayrak sevgisi sadece milliyetçilik degildir... Bende milliyetçiyim... Türk'üm ve dadasim... Ama bu olgu sadece milliyetçileri baglamiyor bu bayrak altinda huzuru bulmus herkesi bagliyor... Eger sen aksamlari sicak yataginda yatabiliyorsan unutmaki bu o Ay Yildizli sanli bayragimiz sayesinde...

F

futbol-tr

Misafir
Ben herşeyi görüyorum, sen merak etme. Banlanan arkadaşların da hakaret ve yasadışı eyleme provokasyondan banlandığını görüyorum.

Senin anlamadığın bir şey var: Herkes milliyetçi olmak zorunda değil.

asıl senin anlamadığın bi şey var hatta çok şey.. HİÇKİMSE TÜRK BAYRAĞINA SAYGISIZLIK YAPAMAZ HELE SARILACAK BAYRAĞI OLMAYAN ŞEREFSİZ O.Ç'LARI TÜRK BAYRAĞINA EL BİLE SÜRMESİNLER TÜRK BAYRAĞINA YAPILAN SAYGISIZLIĞA SESSİZ KALMAK İSE BENCE DAHA BÜYÜK SAYGISIZLIKTIR. O BİZE EMANETTİR, BİZE ATALARIMIZDAN EMANETTİR.

not: admin bu konuda biraz daha duyarlı olmalı bence.. sitelerin heklenmesi muahbbeti tabiki yanlış ama en azından uyarmalıydı direk silmeden

W

Webmaster_master

Misafir
Katılıyorum. Atalarımız o şanlı bayrağı göndere diktiler. Çok mücadele verdiler, çok çile çektiler. Fakat gözden kaçırdığın nokta, önemli olanın o bayrak, o simge değil, altında yaşayan İNSANLAR olduğudur. Benim asıl ilgilenceğim şey, bayrağı kimin yaktığı değil, o bayrağın, o simgenin NEDEN yakıldığıdır.

Ve, evet bu konuya sizden farklı yaklaşmamın tek nedeni sizin kadar milliyetçilikle ve bir "düşman" olgusuyla gözümün boyalı olmayışıdır. Birisi benim bayrağımı yakıyorsa, ben o kişiyi gidip linç etmek yerine, NEDEN yaktığını sorarım.

Tabi bu da bayrakla benim aramda sizinki kadar kuvvetli bir aşk olmadığını gösterir. Olması gerekir mi? Hayır. benim için neticede önemli olan simge değil, asıldır.

T

Turkyurdu.org

Misafir
Askerligini Sirnakta bir sinir birliginde yapman temennisiyle..

W

Webmaster_master

Misafir
futbol-tr' Alıntı:
asıl senin anlamadığın bi şey var hatta çok şey.. HİÇKİMSE TÜRK BAYRAĞINA SAYGISIZLIK YAPAMAZ HELE SARILACAK BAYRAĞI OLMAYAN ŞEREFSİZ O.Ç'LARI TÜRK BAYRAĞINA EL BİLE SÜRMESİNLER TÜRK BAYRAĞINA YAPILAN SAYGISIZLIĞA SESSİZ KALMAK İSE BENCE DAHA BÜYÜK SAYGISIZLIKTIR. O BİZE EMANETTİR, BİZE ATALARIMIZDAN EMANETTİR.
Bence de bayrağa uzanan eller kırılsın. Hatta yakalanıp yargılanırlarsa mutlu olurum. Fakat konu bu değil...

S

SempatiX

Misafir
Iste kalite... Sana ne söylesem faydasiz... Sende o duygu olmadiktan sonra... Ama farkli bir soydan geliyorsan birsey diyemem...

F

futbol-tr

Misafir
Katılıyorum. Atalarımız o şanlı bayrağı göndere diktiler. Çok mücadele verdiler, çok çile çektiler. Fakat gözden kaçırdığın nokta, önemli olanın o bayrak, o simge değil, altında yaşayan İNSANLAR olduğudur. Benim asıl ilgilenceğim şey, bayrağı kimin yaktığı değil, o bayrağın, o simgenin NEDEN yakıldığıdır.

Ve, evet bu konuya sizden farklı yaklaşmamın tek nedeni sizin kadar milliyetçilikle ve bir "düşman" olgusuyla gözümün boyalı olmayışıdır. Birisi benim bayrağımı yakıyorsa, ben o kişiyi gidip linç etmek yerine, NEDEN yaktığını sorarım.

Tabi bu da bayrakla benim aramda sizinki kadar kuvvetli bir aşk olmadığını gösterir. Olması gerekir mi? Hayır. benim için neticede önemli olan simge değil, asıldır.

neyi soracaksın?? neden bayrağımızı yaktın mı diyeceksin? sence yakan şahıs pişman mı? senden özür mü dileyecek? bence linç etmek en mantıklısı.. bence 1-2 tanesini sallandıracaksın meydanda ondan sonra bak bakalım bi daha türk bayrağına bakabiliyorlar mı !!

S

SempatiX

Misafir

Neden Allah korusun ? Orada askerlik yapanlarin ne günahi var... Vatan için canim feda diyecek yerde Allah korusun... Merak etme korur korur...

W

Webmaster_master

Misafir
SempatiX' Alıntı:
Iste kalite... Sana ne söylesem faydasiz... Sende o duygu olmadiktan sonra... Ama farkli bir soydan geliyorsan birsey diyemem...
Farklı bir soydan gelmiyorum. Fakat soyuma ne sizinki kadar vurgu yapıyorum, ne de onun çok üstün olduğunu savunuyorum. Ben dünyada yaşayan 6 milyar insandan yalnızca 1 tanesi olduğumu görüyor, bunu kabul ediyor ve "din", "dil", "ırk", "milliyet" gibi üst kimliklerin yalnızca bireyleri daha rahat kontrol etmeye yaradığını, başka da hiç bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Bana katılmak zorunda değil hiç kimse. Ben de hiç kimseye katılmak ya da aynı duygulara sahip olmak zorunda değilim.

Başka soru var mı?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar 2-3 gündür forum webmaster forumu olmaktan çıkmış, birkaç kişinin banlanmasına, arkadaşların birbirlerine düşmelerine sebep olmuştur. Ülkenin geneline bakmaya gerek yok, ülkemizi zayıflatmak isteyenler küçük bir siteyle bu forumu karıştırmayı başarmıştır. Bravo!!!!

Ne oluyor size!!. Mesaj yazarken ederken, tepkinizi gösterirken, düşünüyor musunuz hiç? Dün bizde tepkimizi gösterdik, hiçbir milletin bayrağı, hiçbir koşulda yakılmaz yakılamaz. Bir bayrağı yakan insan statüsünde bile değildir. Ama bunu yapan bir tane ne üdüğü belirsiz (yahudimidir, ermenimidir) belki de gerçekten kürttür, ama bir webmaster bir programlamacıdan oluşmaktadır en fazla. Toplamda 2 tane ruh hastası genç yaptıkları bir site ile burada en az 50 kişiyi birbirine düşürmeyi başarmış, hedefine fazlasıyla ulaşmıştır. Forumda bunlar yaşandıysa, kim bilir ülke genelinde nasıl bir infiale yol açar bu tür oyunlar.

Sizler internet kullanan, eğitimli gençlersiniz, siz tepkinizi böyle aşırı gösterirseniz, eğitimsiz halk neler yapmaz. Gelmeyin bu oyunlara. Dün birisi o. çocuğu kürtler yazmış yaw. Aklınız başınızdamı sizin. Bunu yapan kürt bile olsa bir ya da iki tane ruh hastası kürt. Oyun bunlar oyun!!!! En hassas noktamızdan vuruyorlar, çünkü Türküyle Kürtüyle lazıyla bu ülke çok güçlüdür, bu ülke de 3-5 kansız olabilir ama gerisi kökeni ne olursa olsun bu bayrağa sıkı sıkıya bağlıdır. Sizin gibi gençler nasıl gelir bu basit oyunlara!! Sizin yapacağınız bu forumda naralar atmak değil, kendi alanınızda daha çok çalışmak. Daha büyük siteler yapmak. Ufacık oyuna gelip, tahrik olmak yerine, daha çok çalışmak, daha çok güçlendirmek bu ülkeyi.

Bu forumu okuyan, o lanet sitenin sahipleri şu an keyifle gülüyorlardır yaw. Yazık.

F

futbol-tr

Misafir
Farklı bir soydan gelmiyorum. Fakat soyuma ne sizinki kadar vurgu yapıyorum, ne de onun çok üstün olduğunu savunuyorum. Ben dünyada yaşayan 6 milyar insandan yalnızca 1 tanesi olduğumu görüyor, bunu kabul ediyor ve "din", "dil", "ırk", "milliyet" gibi üst kimliklerin yalnızca bireyleri daha rahat kontrol etmeye yaradığını, başka da hiç bir anlamı olmadığını düşünüyorum.

Bana katılmak zorunda değil hiç kimse. Ben de hiç kimseye katılmak ya da aynı duygulara sahip olmak zorunda değilim.

Başka soru var mı?

ben 70 milyon türkten biriym.. unutma 1 Türk dünyaya bedeldir... ben kendimi amerikanlar, ingilizler ile aynı kefeye koymuyorum..

T

Turkyurdu.org

Misafir
Sirnak/Kayatepe, 1884 rakimli tepede, 14 yildir tasin ustunden cikmamis kan lekesi var. Bayrak aski , vatan millet aski ne ifade eder tamamen sahsi sorunudur kisinin. Ama en vicdansiz insanin bile gozleri doluyor. Gece ustune coktumu ruh halin degisiyor. Canakkalede , Yada daha evvelki savaslari dusundugunde mevzimiz paris gibiydi. Erzagimiz vardi. Ama bayrak sevgisini daha net gormemi sagladi. Tasin ustundeki kan hala cikmamis.

Ve sinir tasi oyularak yazilmis bir yazi vardi ki dunya dondukce orada duracaktir.

"biz buraya bir hic yuzunden degil, bir kac p*c yuzunden geldik."

W

Webmaster_master

Misafir
SempatiX' Alıntı:
Neden Allah korusun ? Orada askerlik yapanlarin ne günahi var... Vatan için canim feda diyecek yerde Allah korusun... Merak etme korur korur...
Bırak bu işleri. Askerliğini yapmadıysan o zaman dilekçeyle başvur da seni direk Şırnak'a yollasınlar. Allah Allah... Hamasete gelince üstünüze yok!

S

SempatiX

Misafir
Ben sahsen Kürt'lere laf atmadim... Hatta zamaninda elinde Türk bayragiyla televizyona çikip bizde Kürt'üz ama Türkiye Cumhuriyeti vatandasiyiz ve bayragimiz Ay Yildizli Sanli bayragimizdir diyenleride gördüm... Ama buradaki konu suki bazi insanalr su an yasadikalr irahatligin farkinda degiller vede asil bizi bölmek isteyenlerden yana tavir göstermektedirler... Her neyse kalitesi düsük, inancsiz, geçmisini bilmeyen, cahil ve örümcek kafali insanlari ne yapsak düzeltemeyiz ama düzelmeselerde en azindan sustururuz...

F

futbol-tr

Misafir
arkadaşlar herkezin Çanakkale'ye gitmesini diliyorum lütfen gidin ve görün eminim çoğu kişinin fikirleri değişecektir ( lafım gitmeyenlere )

bu arada

Ve sinir tasi oyularak yazilmis bir yazi vardi ki dunya dondukce orada duracaktir.

bunu ilk defa duydum tüylerim diken diken oldu..

W

Webmaster_master

Misafir
futbol-tr' Alıntı:
ben 70 milyon türkten biriym.. unutma 1 Türk dünyaya bedeldir... ben kendimi amerikanlar, ingilizler ile aynı kefeye koymuyorum..
Demek ki farklı düşünüyormuşuz. Bu normal bir şey.

S

SempatiX

Misafir
Turkyurdu.org' Alıntı:
Sirnak/Kayatepe, 1884 rakimli tepede, 14 yildir tasin ustunden cikmamis kan lekesi var. Bayrak aski , vatan millet aski ne ifade eder tamamen sahsi sorunudur kisinin. Ama en vicdansiz insanin bile gozleri doluyor. Gece ustune coktumu ruh halin degisiyor. Canakkalede , Yada daha evvelki savaslari dusundugunde mevzimiz paris gibiydi. Erzagimiz vardi. Ama bayrak sevgisini daha net gormemi sagladi. Tasin ustundeki kan hala cikmamis.

turkyurdu +1000

W

Webmaster_master

Misafir
SempatiX' Alıntı:
Ben sahsen Kürt'lere laf atmadim... Hatta zamaninda elinde Türk bayragiyla televizyona çikip bizde Kürt'üz ama Türkiye Cumhuriyeti vatandasiyiz ve bayragimiz Ay Yildizli Sanli bayragimizdir diyenleride gördüm... Ama buradaki konu suki bazi insanalr su an yasadikalr irahatligin farkinda degiller vede asil bizi bölmek isteyenlerden yana tavir göstermektedirler... Her neyse kalitesi düsük, inancsiz, geçmisini bilmeyen, cahil ve örümcek kafali insanlari ne yapsak düzeltemeyiz ama düzelmeselerde en azindan sustururuz...
Hakaretlerin için teşekkür ederim. Ama bi bok yiyemezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5