İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu mesaj Webmaster_master'a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SempatiX

Misafir
Webmaster_master' Alıntı:
Hakaretlerin için teşekkür ederim. Ama bi bok yiyemezsin.

Iste örnek insan... Iste kalite örnegi... Küfür ezik insanlarin isidir... Küfür vardir küfür vardir... Bazilari hak eder (Bahsettigimiz site yapimcilari ve yandaslari gibi) küfürü yerler, bazilarida zorda kalinca küfüre sarilir (Webmaster master gibi :D ) Ve sende kendini gösterdin... Allahim ya biz kimi adam yerine koymusuzda dava tartismisiz... Hadi sen git isine... Bu arada benim yaptigim icraatleri sen bilmezsin Erzurum bilir... Atatürk Üniversitesi bilir... Neyse anlatmaya gerek yok bilenler biliyor neyin ne oldugunu... Sen git kumda oyna ezik insan...

F

futbol-tr

Misafir
Hakaretlerin için teşekkür ederim. Ama bi bok yiyemezsin.

en azından bir şeyler yapmaya çalışıyor adam ölse bile uğruna öldüğü bi şey var ya senin...

D

Dms

Misafir
Kürt Milleti eger Ulkemize bayragimiza saygi duyuyorsa-ki duymalıdır. Kardeslerimizdir. Ben dogma buyume istanbulluyum. Ailemde Istanbullu. En saglam, en iyi arkadasim, dostum Diyarbakır'lı. Kisileri din, dil, irk olarak ayirmak cok mantiksiz.
Ama Chatturk abim cok dogru söylemis. Bunlar oyun. Evet kimse bu adamlar böyle yaptı diye adamların sitesine felan saldırmak zorunda değil. Ama bu tür seyler yapanlarada karsı gelinmemeli. o zaman dogal olarak karsı gelenlerde aynı sınıfa girerler.

W

Webmaster_master

Misafir
SempatiX' Alıntı:
Iste örnek insan... Iste kalite örnegi... Küfür ezik insanlarin isidir... Küfür vardir küfür vardir... Bazilari hak eder (Bahsettigimiz site yapimcilari ve yandaslari gibi) küfürü yerler, bazilarida zorda kalinca küfüre sarilir (Webmaster master gibi :D ) Ve sende kendini gösterdin... Allahim ya biz kimi adam yerine koymusuzda dava tartismisiz... Hadi sen git isine... Bu arada benim yaptigim icraatleri sen bilmezsin Erzurum bilir... Atatürk Üniversitesi bilir... Neyse anlatmaya gerek yok bilenler biliyor neyin ne oldugunu... Sen git kumda oyna ezik insan...
Pardon ben küfür mü ettim? Farkında değilim. "Bir bok yiyemezsin" derken "bir şey yapamazsın" demek istemiştim. Bu küfür sayılmaz. Fakat yukarıdaki bütün tabirlerin ve şunlar hakaret sayılır:
Her neyse kalitesi düsük, inancsiz, geçmisini bilmeyen, cahil ve örümcek kafali insanlari ne yapsak düzeltemeyiz ama düzelmeselerde en azindan sustururuz...
Kusura bakma ama, kaliteli bir insanım ben. Senin kaliteli olamama gibi bir kompleksin var ve bunu benim üzerimden kendine yansıtıyorsun.

Kumda mı oynayayım? Google sandbox'dan bahsediyorsan, orada oynuyorum arada sırada.

S

SempatiX

Misafir
Çanakkale Şehidlerine

Suheda govdesi, bir baksana daglar taslar...
O, ruku olmasa, dunyada egilmez baslar,

Yaralanmis temiz alnindan uzanmis yatiyor;
Bir hilal ugruna ya Rab, ne gunesler batiyor!

Ey, bu topraklar icin topraga dusmus, asker!

Gokten ecdad inerek opse o pak alni deger.

Ne buyuksun ki kanin kurtariyor Tevhid'i...
Bedr'in aslanlari ancak, bu kadar sanli idi...

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsin?

Ne buyuksun ki kanin kurtariyor Tevhid'i...
Bedr'in aslanlari ancak, bu kadar sanli idi...

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsin?
"gomelim gel seni tarihe!" desem, sigmazsin.
<

br> Herc u merc ettigin edvara ya yetmez o kitab...
seni ancak ebediyyetler eder istiab.

"Bu, tasindir" diyerek Kabe'yi diksem basina;
Ruhumun vahyini duysam da gecirsem tasina;

Sonra gok kubbeyi alsam da, rida namiyle,
Kanayan lahdine ceksem butun ecramiyle;

Mor bulutlarla acik turbene catsam da tavan;
Yedi kandilli Sureyya'yi uzatsam oradan;

Sen bu avizenin altinda, burunmus kanina,
Uzanirken gece mehtabi getirsem yanina,

Turbedarin gibi ta fecre kadar bekletsem;
Gunduzun fecr ile avizeni lebriz etsem;

Tullenen magribi, aksamlari sarsam yarana...
Yine bir sey yapabildim diyemem hatirana.

Sen ki, son ehl-i salibin kirarak savletini,
Sarkin en sevgili sultani Salahaddin'i,

Kilic Arslan gibi iclaline ettin hayran...
Sen ki islami kusatmis, doguyorken husran,

O demir cemberi gogsunde kirip parcaladin;
Sen ki, ruhunla beraber gezer ecrami adin;

Sen ki; a'sara gomulsen tasacaksin... Heyhat,
Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihat...

Ey sehid oglu sehid, isteme benden makber,
Sana agusunu acmis duruyor Peygamber.

F

futbol-tr

Misafir
Yaşam uğruna ölürüm ben. Ya sen?

saçma saçma cümleler kurma ya yaşam için yaşarım ben, ama ben vatan uğruna ölürüm, bayrak uğruna ölürüm ok?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bizler webmasterız, ülkemize bayrağımıza sevgimizi, çalışarak göstericez. Webmastersak, oturacaz daha büyük siteler yapıcaz, daha çok güçlendireceğiz Türk internetini. Bizden daha çok korkacak korkması gerekenler, şu an burda tartışarak vakit kaybediyorsunuz. Birazdan yine küfürleşmeler başlayacak, admin kitleyecek, sonra admine tepki derken bugün de vasat geçecek. Bu ülkeye böyle oyunlar oynanıyorsa, bizler bayrağımıza bu kadar bağlı olduğumuz için, ülkemiz güçlü olduğu için oynanıyor. Böyle ufak tefek engeller hep olacaktır, bunlar bizim doğru yolda olduğumuzu gösterir ;) Siz tartıştıkca yanlış anlamalar, yanlışlıkla etkiye tepkiler doğacak.

2-3 gündür bilgi namına birşey yok forumda. Bilgilenmesi gereken birçok kardeşimiz var, buraya kardeşlerimizi bilgilendirmek için geliyoruz, bilgi almak için geliyoruz. Bu bir zincir, her eğitilen vatandaş, bu sektörde daha iyi işler yapacak, bu da ülkemize olumlu olarak etki edecek.

Hadi arkadaşlar vakit çalışma vakti, üretme vakti ve korkması gerekenleri daha çok korkutma vakti ;)

S

SempatiX

Misafir
1. Onlar hakaret degildi senin hak ettiklerindi....
2. Konuyu baska yerlere çekme cevap veremiyorsan... Burada googleden bahsetmiyoruz...
3. Kaliteni çok iyi gördük... Geçmisine sahip cikmayanlarin gelecegi olamaz... Seninde bir gelecegin olamiyacaktir bu yüzden...
4. Seni adam yerine koyupda artik tartismak istemiyorum... Adam gibi adamla tartisirim ben davami... Sonuna kadarda davamin arkasindayim...

T

Turkyurdu.org

Misafir
Yaşam uğruna ölürüm ben. Ya sen?
Rasyonalist yaklasim cercevesinde soyledigin celisiyor. Olmeden once seni oraya hangi sebeplerin getirdigini, buna sebep olan insanlarin neden boyle yaptiklari ..vs yasam ugruna olmek icin bile cok yolun var rasyonalizm fikriyati isiginda. Felsefi ilimler sayisal zeka ornegi insanlar tarafindan cikarilmis, manevi bosluklar ustune gelismis , daha sonra saplantilarin esiri olmus, orta cagda tavan yapmis sacmaliklar butunu olarak kalmistir. Ilk cagin efsane filozoflarinda rasyonalist bulamazsin. Cunku savundugun akim felsefenin manevi olusumlari yadsimaya basladigi zamanlara denk gelir. bir sonraki asama pozitivizmdir ki, seni o konumda gormeyi arzu etmem. Rasyonalist yaklasimla bir canakkaleye varamadan, 1. dunya savasinda teslim bayragini cekmistik. Entelletuellik ve aydinlik son yillarda yukselen degerler olmasina ragmen bu topraklara ait olmayan fikirlerle gelen aydinlik bize yaramaz. Cunku Turkiye yada eski tabiriyle Osmanli Imparatorlugu bu topraklar disindaki bircok olusumun hedefidir. Istanbul hala elimizde. Amed dedikleri yer hala elimizde.

Kendi aydinlarimizi, kendi soyumuzdaki buyukleri ornek almak utanc mi veriyor? Cevabi rasyonalist felsefe ile sorgulamak gerekirse neden bu tarz bir aydinligi sectin? hangi sartlar seni buna zorladi ?

S

SempatiX

Misafir
Tamam, milliyetçisin ve bununla gurur duyuyorsun. Peki anlatmak istediğin nedir?

O siiri düzgün bir sekilde okursan oradaki duyguyu belki anlarsin... Ondanda süphem var ama yinede bir sansimi deniyeyim dedim...

W

Webmaster_master

Misafir
SempatiX' Alıntı:
1. Onlar hakaret degildi senin hak ettiklerindi....
2. Konuyu baska yerlere çekme cevap veremiyorsan... Burada googleden bahsetmiyoruz...
3. Kaliteni çok iyi gördük... Geçmisine sahip cikmayanlarin gelecegi olamaz... Seninde bir gelecegin olamiyacaktir bu yüzden...
4. Seni adam yerine koyupda artik tartismak istemiyorum... Adam gibi adamla tartisirim ben davami... Sonuna kadarda davamin arkasindayim...
1. Çok mantıklı. Özür dilerim bunu göz ardı etmişim.
2. Tabi çok haklısın.
3. Evet, milliyetçi değilim. Bu senin için yeni bir şey olmalı. Bu arada devletin resmi geçmişin de kendi geçmişin olarak görmen ve kendi kimliğini bununla tanımlaman da ilginç. Ne kadar kişilik sahibi olduğunu gösteriyor gerçekten.
4. Benimle muhattap olmayı sen seçtin.

S

SempatiX

Misafir
Turkyurdu.org' Alıntı:
Rasyonalist yaklasim cercevesinde soyledigin celisiyor. Olmeden once seni oraya hangi sebeplerin getirdigini, buna sebep olan insanlarin neden boyle yaptiklari ..vs yasam ugruna olmek icin bile cok yolun var rasyonalizm fikriyati isiginda. Felsefi ilimler sayisal zeka ornegi insanlar tarafindan cikarilmis, manevi bosluklar ustune gelismis , daha sonra saplantilarin esiri olmus, orta cagda tavan yapmis sacmaliklar butunu olarak kalmistir. Ilk cagin efsane filozoflarinda rasyonalist bulamazsin. Cunku savundugun akim felsefenin manevi olusumlari yadsimaya basladigi zamanlara denk gelir. bir sonraki asama pozitivizmdir ki, seni o konumda gormeyi arzu etmem. Rasyonalist yaklasimla bir canakkaleye varamadan, 1. dunya savasinda teslim bayragini cekmistik. Entelletuellik ve aydinlik son yillarda yukselen degerler olmasina ragmen bu topraklara ait olmayan fikirlerle gelen aydinlik bize yaramaz. Cunku Turkiye yada eski tabiriyle Osmanli Imparatorlugu bu topraklar disindaki bircok olusumun hedefidir. Istanbul hala elimizde. Amed dedikleri yer hala elimizde.

Kendi aydinlarimizi, kendi soyumuzdaki buyukleri ornek almak utanc mi veriyor? Cevabi rasyonalist felsefe ile sorgulamak gerekirse neden bu tarz bir aydinligi sectin? hangi sartlar seni buna zorladi ?

Turkyurdu zorlama kardes o ne dediginide anlamamistir simdi... Felsefe yapayim diye felsefenin gözünü çikardi... Ne söyledigini kendiside bilmiyor...
"Yasam için ölürüm" bu nedir ? Ölürsen nasil yasarsin ? Yasam için ölüyorsan ölüm bir sondur bunun yasami nerededir ? Delinin biri kuyuya bir tas atmis sende pesinden atlamissin... Kendin ol kendin... Özüne dön...

S

SempatiX

Misafir
3. Evet, milliyetçi değilim. Bu senin için yeni bir şey olmalı. Bu arada devletin resmi geçmişin de kendi geçmişin olarak görmen ve kendi kimliğini bununla tanımlaman da ilginç. Ne kadar kişilik sahibi olduğunu gösteriyor gerçekten.
4. Benimle muhattap olmayı sen seçtin.

3. Geçmisini bilmeyenlerin ve sahip çikmayanlarin gelecegi olamaz...
4. Seni adam sanmistim en basta :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5