İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nasıl bir hek tir? Badootr ?

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir sitem var gariban kendi halinde 2k bile görmemiş ömründe kimsenin tenezül etmeyeceği bir yer ama gecenlerde farkettim badootr tenezül etmiş :(
Sunucusundan aradım tınlamadılar mail attım cevap yok ?
Dur dedim bi aratayım kimmiş bu badootr ?
http://forum.iyinet.com/geyikhane/141325-boyleleri-var-mi-ya.html

şu konuya rastladım google da ..İlginç ama konuda mesajımda var ,terbiyeli cocuk ama ya demişim :D

Alışveriş sitemde Nasıl sipariş verilir? yazan bir bağlantı var.Normalde o resme tıklanınca ,kullanıcılara kolaylık olsun diye bir anlatım yazmıştım o cıkıyordu ,ama artık badootr cıkıyor:kızdım:

Pc m virüs kaynıyor ftp ye giremiyorum admin panelden o baglantıyı komple kaldırdım ama hala anasayfada duruyor?
Yardım edecek biri varmı ?

sitem burası

,,,,,,,,,,,,,,,,

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
özel mesaj attım, forumdan kimseye msn göndermeyin, arkadaşla iletişime geçin

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Depresan senin konundada gördükki ,zararsız biri:S İnşallah uzlaşırız ,kendi yaptığını ancak kendi temizler gibi görünüyor.

Teşekkür ederim ilginize tekrar:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nasıl birşey yapmışki? linklerimi şifrelemiş? direk <a href attıysa silinebilir

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ftp ye giremedim ki hiç:(
Admin panelde o bağlantıyı kaldırdım , öyle bir bağlantı yok artık ama anasayfada duruyor .

Sitesine gittim gelicek bekleyin dediler bekliyorum orada :S

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hostunuza söyleyin hesabın şifresini değiştirin, bilgisayarında da virüs olabilir, keylogger falan bişeyler atmışlarda olabilirler, bi tarat bilgisayarını ya da format at, ya da pc ye ubuntuyu kur, web site işlerini ubuntudan yönet

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hostunuza söyleyin hesabın şifresini değiştirin, bilgisayarında da virüs olabilir, keylogger falan bişeyler atmışlarda olabilirler, bi tarat bilgisayarını ya da format at, ya da pc ye ubuntuyu kur, web site işlerini ubuntudan yönet

Teşekkürler depresan ,dikkate alacağım
Kendisi ile görüştüm tıpkı sennkine benzer bir konuşma emin ol :S

Linkini başka bir yere taşıdıktan (yine bnm sitemde) sonraki bölüm,,,

tşkler acığım nerdeyse söylersen dikkatli olurum
başkada bişey yok
c0nnet | bilgisayar başında değilim:
açık yok
sadece her buldugunu indirme yeter
Ankara:
tmm

Modlar konuyu kapatırsa yada komple kaldırısa sevinirim.

dynamicube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eleman fena çalışmış.
Bazı sitelere badoo diye text yazmış, bazılarına friendfeed ikonuna badooyu link vermiş, bazılarının iletişim bazılarının da rss butonlarına :)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dogru soylemis her buldugunuzu indirmeyin..pc de antivurus bulundurmayin firewall yeter herkese cookie lerin tamamen silinme omrunu sinirsiz yapmayin..ya browser kapatilinca silinsin hersey yada max 30 gun verin..keylogger i yemekte bir basaridir yedirmekte ayri bir basaridir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5