İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nasıl olur.. :S

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Google araması

Arkadaşlar yukarıda adige kelimesini arattım googlede ilk sayfada 8. sırada blmgorup diye bir site var nasıl oluyorda 1. sayfaya gelebiliyor sitede adige kelimesiyle alakalı hiçbirşey yok meta, keyword, desc filan :S Benim sitemde makalelerde haberlerde kullanıyorum adige kelimesini benimki bile ilk sayfada değil :S

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şirketin ADIGE S.P.A. diye alt şirketleri var. sitede bir çok kısımda geçtiği gibi anchor textlerinde de geçiyor. "site:blmgroup.com adige" diye ararsan kastetiğimi anlarsın.
http://www.blmgroup.com/en/company-info.aspx

Peki ama arattırma yapıldığındada 244 sonuç çıkıyor aynısını benim sitemde yaptığımda 3.640 sonuç çıkıyor :S ve benim sitem 10. sayfaya kadar yok.. Sadece domain yaşına bağlı birşeymidir bu :S

blogger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir göz attım net bir bilgim yok, en büyük etmen google güvenilirliği olsa gerek.Bu güvenilirliği almak içinde sitenin özgün ve güncel olması gerek seninki güncel sayılabilir fakat özgün değil.Bu bir neden tabi bir çok neden olabilir ama büyük bir neden :)

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir göz attım net bir bilgim yok, en büyük etmen google güvenilirliği olsa gerek.Bu güvenilirliği almak içinde sitenin özgün ve güncel olması gerek seninki güncel sayılabilir fakat özgün değil.Bu bir neden tabi bir çok neden olabilir ama büyük bir neden :)

Tabi çalıntı konularda var ama genelde özgün içerik eklemeye çalışıyorum ki çaldığım konular bile çaldığım siteden önce çıkıyor.. :) Ama benim garibime giden bende 3600 sonuç çıkıyor adige kelimesinde 10. sayfada o sitede 240 sonuç var adam 1. sayfada ilginç :hönk:

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu sık karşılaşılan bir durum fakat tam olarak bende bilemiyorum nedenini daha doğrusu bir çok nedeni var ama hepsini bilemiyorum. Domain yaşıda önemli bir faktördür bu arada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5