İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nasıl oluyor?

mvk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, resimde görüldüğü gibi bazı sitelerin altında kategoriler açılıyor. Bu nasıl oluyor? Nasıl yapılıyor?

e2WA3N.png

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ayda 10.000 ziyaret aldığında oluyor denilirdi önceden ama popüler bi siteniz varsa google zamanla o sekilde yapıyor

ssasuke

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Valla tam bilgim yok benimde ama Şuan benim sitede böyle çıkmaya başladı tek sorun google kafasına göre çıkarıyor alttaki linkleri ben ise sahibinden gibi çıkmasını istiyorum.

ama bunun tam kriterini bilen varsa yardımcı olabilir bize.

ssasuke

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben cevaplıyım bari.
bu şekil görünümü google kendi algoritmalarıyla kullanıcıya yararlı olacağını düşündüğünde oluşturuyor. google da yazan orjinal yazı.

Yalnızca kullanıcı için yararlı olacağını düşündüğümüzde, sonuçlarda site bağlantılarını gösteririz. Sitenizin yapısı algoritmalarımızın iyi site bağlantıları bulmasına olanak vermiyorsa veya sitenize ait site bağlantılarının kullanıcının sorgusuyla alakalı olduğunu düşünmüyorsak, bu bağlantıları göstermeyiz.

Şu an için site bağlantıları otomatiktir. Site bağlantısı algoritmalarımızı daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyoruz ve ileride Web yöneticisi girişlerini de kapsam içine alabiliriz.

çıkacak linkleri ayarlayamıyorsunuz fakat baktınızki bir link çıktı ve bunun orada gözükmesini istemiyorsunuz. Bunun için google webmaster tools tan url düşürebilirsiniz. böylece istemediğiniz bağlantı yerine başkası çıkar.

bunun dışında birde arama kutusu çıkıyor. işte o arama kutusuna hiçbir şekilde müdahale edemiyoruz tamamen google ın algoritmalarına kalmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5