İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu nasıl oluyor?

Payidar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adszwr7.jpg

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=iyinet&meta=

iyinet diye arattıgımda www.iyinet.com'un hemen altındaki forumlar 'a tıkladıgımda farklı siteye yönlendiriyor

(http://forum.wordreference.com/showthread.php?t=36921)

ben daha önce sadece o domainin alt sayfalarını gösterir sanıyordum?

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cidden bu ne alaka böyle :D
ilk defa gördüm böyle bişey :)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Araştırdım dostum.

Bunun adı Site bağlantıları belirlemesiymiş Google'ın.

"Site bağlantıları, kullanıcıların sitenizde gezinmesine yardımcı olmak üzere Google’ın bazen site içeriklerinden oluşturduğu ek bağlantılardır. Google bu site bağlantılarını düzenli aralıklarla sitenizin içeriğinden oluşturur.
sitelinks_example.png

Site bağlantılarını dinamik şekilde oluşturduğumuzdan, bu liste zaman zaman farklılık gösterebilir.
Google.com.tr web sitesine yönelik site bağlantılarını içeren Google arama sonuçlarını gösteren örnek bir resim.
Google, sitenize bağlantı veren hiçbir site bağlantısı oluşturmadı. Site bağlantıları tamamıyla otomatiktir ve bunları yalnızca kullanıcıya yararlı olacağını düşündüğümüzde gösteririz. Sitenizin yapısı algoritmalarımızın iyi site bağlantıları bulmasına olanak vermiyorsa veya site bağlantılarının kullanıcının sorgusu açısından alakalı olduğunu düşünmüyorsak, bunları göstermeyiz. Ancak, site bağlantılarını bulma ve görüntüleme yöntemlerimizi geliştirmek üzere sürekli çalışıyoruz."

Şeklinde bir açıklama getirmiş Google.

Kaynak

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Araştırdım dostum.

Bunun adı Site bağlantıları belirlemesiymiş Google'ın.

"Site bağlantıları, kullanıcıların sitenizde gezinmesine yardımcı olmak üzere Google’ın bazen site içeriklerinden oluşturduğu ek bağlantılardır. Google bu site bağlantılarını düzenli aralıklarla sitenizin içeriğinden oluşturur.
sitelinks_example.png

Site bağlantılarını dinamik şekilde oluşturduğumuzdan, bu liste zaman zaman farklılık gösterebilir.
Google.com.tr web sitesine yönelik site bağlantılarını içeren Google arama sonuçlarını gösteren örnek bir resim.
Google, sitenize bağlantı veren hiçbir site bağlantısı oluşturmadı. Site bağlantıları tamamıyla otomatiktir ve bunları yalnızca kullanıcıya yararlı olacağını düşündüğümüzde gösteririz. Sitenizin yapısı algoritmalarımızın iyi site bağlantıları bulmasına olanak vermiyorsa veya site bağlantılarının kullanıcının sorgusu açısından alakalı olduğunu düşünmüyorsak, bunları göstermeyiz. Ancak, site bağlantılarını bulma ve görüntüleme yöntemlerimizi geliştirmek üzere sürekli çalışıyoruz."

Şeklinde bir açıklama getirmiş Google.

Kaynak

Arkadaşın sormak istediği bu değil, bunu bizde bilyioruz :)

Google bu site bağlantılarını düzenli aralıklarla sitenizin içeriğinden oluşturur.
demiş ama o linklerden bierine tıklayınca farklı bi siteye gidiyo :)

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorum ki bunu bulamadım.
Belkide felekten birgün çalmıştır google'da, o ana denk gelmiştir=)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bu başlığı her nedense atlamışım sağolsun mod arkadaşlar uyardılar.
Gerçekten ilginç bir durum.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi google bir de kızları anlamak gerçektem imkansız :) Garip varlıklar ikiside valla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi