İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu nasıl?

R

-ReYesKaNe-

Misafir
hmm... Ben bilmiyordum türk firma olduğunu o yüzden böyle yazmıştım. Anlıyorum arkadaşım derdini ben sadece aynı dili konuşuyoruz nasolsa türkler daha iyi anlar demiştim ama :) sanada hak vermemek elde değil...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap

bende ön yargılı olmamak lazım sunuçta tam hakkıyla destek veren türk firmalar var, biri kötüyse diğeri kötüdür anlamına gelmez(benim düşüncem).bu bundan 1 ay önce bir konu açtım "Türkiye Host Piyasısının 1 yıl sonraki halini merak ediyorum." başlıklı ve yavaş yavaş 1 yıl sonra ne olacagını artık forumlar vasıtasıyla görüyoruz ya da görüyorum.

Konun linki ve açıklamalarıda orda bulabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=23100

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tük Hosting firması diye konuya girersek işin içinden çıkamayız. bir elimin parmak sayısını geçmez.diğerlerinin tümü resellerdir. DC'lerden alıp, üzerine destek ücreti koyup türk müşterilerine satış yapmaktalar.
parayı alır, destek verir ( yani verdiğini sanır ) 1 ay 2 ay hoş-beş gider herşey..sonra bir yerden patlar..
O yüzden " kaynağından " hizmet almak her zaman iyidir.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hosthane.com'u öneririm, güzel bi yer ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5