İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu ne biçim içeriktir, yasak değilmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdan bir tespit yapayım hazır gelmişken bilmiyorum ne kadar doğru, mywedding gördüğüm kadarıyla genelde kendi sitelerinin kulvarında önde çıkan sitelere karşı bir tavır sergiliyor sanırım.

burdan da şunu sormak istiyorum madem o konuyu kimse araştırmaz filan diyordun nasıl buldun o sayfayı söylermisin? belli ki ilgili kelimeler üzerine yoğunlaşmışsın bu sıralar?????

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
ya yatın uyuyun ya, uyumak gibisi var mı, sarıl yorgana koy kafayı ohh, adsense neymiş kiminmiş, şuna bak 16 kişi doluşmuş buraya çok sevdiniz konuyu :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
konuyu açan arkadaşın yukarıda yazıldığı gibi bir niyeti varsa çok ayıp ve yazık.
ama o resimlerin sağlıkla ya da bilgilendirmeyle ilgili olduğunu ben de düşünmüyorum.
ama şikayet mantığı konuyu açan arkadaşa göre o resimleri koyan mantıktan çok daha yanlıştır. bırakın artık şikayete sarılmaya hemen.

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla resimlerdede bişey yok konusunada görede normal zaten bu kızlık filan hikayesini erkek arastırmaz sanırsam :) AkrepListin dedigi gibi arkadaşımız pek önemsemiş ilgili kelimeleri :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yatması angelo çok çalışmaktan gündüz ile geceyi mi karıştırdın ne oldu hayrola?
orda saat kaç?

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada affınıza Sıgınarak burası adsense bölümü degilmi nie burda adsense dısı bi konu acıldıki vede bana göre sacma

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
google dan cevaba göre yorumlarım dediklerinizi,

adsense kurallarına göre , bu tarz resimlerle, adsense yayınlanamaz diyor, açıkça yasak ,

sizin fikirlerinizdende akıl aldım, teşekkür ederim sağolun...

ama ben şahsen kızımın, cinsellik bilgilerini, bu şekilde öğrenmesini istemem..

kolay gelsin

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teodor konunun basina bakmadin sanirim adsense ile uygunluk tartisiliyor, sonra konu hafiften resimlere kaydi, aslen konu adsense ile ilgili ve spam kelimeler evet uymaz ama içerik ve resim adsense kurallarına göre sorun arz etmez.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
sabah 6. gideyim ben, birbirinizi üzmeyin bir resim için. benim bir erkek olarak aratıp okumuşluğum da vardır yani, öğrenmekte bir sakınca yok, insan görünce bu sistemlerin mucizevi işleyişine hayran oluyor. erkeklerde bir işaret yokken, kadınlar da böyle birşey olması, onların ne kadar değerli olduğunu hatırlatır hep bana mesela. güzel şeyler düşünüp konuşalım, adamın koyduğu resim kötü niyetli ise bile iyi birşeye vesile olsun. hadi bakalım.

mywedding kızına sen öğret zaten internetten öğrenmesin, sen öğretmezsen şu anki gençler gibi buradan öğrenmek zorunda kalır. hem siteyi beğenmediysen adsense olup olmaması sitenin görüntülenebilirliğini etkilemeyecektir. birileri mutlaka izleyecek bu siteyi, bunun önüne biz geçemeyiz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mywedding kızının nasıl öğrenmesini istersin birde onu sarayım, belki senden birşeyler öğrenirim bende bir kız babasıyım da?

anneler bile kızlarına bu kadar açık ve net anlatım yapamazlar, haydi anlatan da oldu diyelim resimdeki gibi birde gösterecek mi?

google kendi bir üniversite gibi çalışan bir kurum o nedenle bu tip eğitim maksatlı sitelere katiyen karşı çıkmaz, uygun-değilgrafi olsaydı karşı çıkardı

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
sağlık sitesi de olsa yetişkin içerikler barındırıyor. çok iyi bilmesem de yetişkin içerik olan sayfalara adsense konulamıyor.
adsense ile ilgili olmayan kısmı, bu tür içeriklere girmeden önce uyarı konulabilir. belki yaşımız bu şeylerden etkilenmememizi sağlıyor ama internet kullanıcısının yaşı ufak. herkes aratarak girmeyebilir ve bu resimleri görmek istemeden görebilir

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
akrep bey, içerik değil resimlere itirazım var,

o zaman çocuklarında okumasında bir sakınca yoktur,

siz ne isterseniz yayınlayın..

girmesin ozaman çocuklarda nete! internet büyük bir dünya çocuğunu bilgisayar başına oturtan adam bilmiyormu hertürlü bilgi bir tık elinin altında ? bu kadar kasma.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla çocuğunu sağlam eğitirsen çocuk abuk sabuk yollara sapmaz.
uygun-değilgrafi var diye çocuğu internetten bilgi edinmesine mi karşı çıkıcaz, pire için yorgan yakalım kapatalım interneti gitsin ya ne güzel eski çağlardaki gibim çiftçi olsaydık keşke.

hala diyorum ki o sitede uygun-değilgrafi yok.....

son olarak madem hala ikna olmadın senin için bir site buldum incele

http://www.realsexedfacts.com/ cinsel eğitim sitesi ve çıkan adsense reklamlarına bak şok olacaksın.....

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla absürt bir siteden mi alınma değilmi orasını sen daha iyi bilirsin, o konular senin ilgi alanında idi yanılmıyorsam!

ama ben bir zamanlar uygun-değilgrafi üzerine filtre programı geliştirirken absürt siteleri de çok gördüm hiçbirinde boyle içini kenarını gösteren birşeyler görmedim, sanki o resimler özellikle eğitim için çekilmiş gibi

yetişlin içerik yokmu peki sitede hiç resimlere de bakmadım var mı değilmi diye, ama yetişkin içerik sitesi değilmi o örnek verdigim site?

arayan resimli olup da adsense yayınlayanı da bulabilir bu tarz sitelerin.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
terbiyesizlik yapma çakal. tartışmasını bilmiyorsan yazma burada. ne biliyorsun ki böyle bir yazı yazabiliyorsun? işinize gelmedi mi salla kişisel birşey bir yerden denk gelir, nasıl olsa herkes kendiniz gibi.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla terbiyesizliği yapan sensin yazdıklarına bak hele.
tartışmayı senden mi öğreneceğim afedersin ama?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
burada yazı yazmak Hakkari köyündekilere laf anlatmaktan, öğretmenlik yapmaktan daha zor. absürt senin işin diye ortaya laf atarsınız, "sonra ne oldu afedersin" dersiniz. nasıl iş bu?
ya siz öğrenin tartışmayı, fikir alışverişini ya da bana söyleyin bu tartışmalara ben katılmayayım.
benden öğreneceksin bilmiyorsan. beni tanıyor musun? ben seni tanıyor muyum? e ben iftira atıyor muyum sana absürt senin işin diye? ya da

"sen çocuk uygun-değilsu yapmıyor musun kardeşim"? 3 yerde yazarım bunu adını çıkartırım. bunu yapmak kolay.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her yazdığın mesajı da sonradan değiştirmek gibi bir geleneğin var heralde, duruma göre yazıyı değiştiriyorsun supersin valla, helal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5