İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu ne demek şimdi

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bugün sedoda bir site analizine bakacaktım ama karşıma şöyel bir şey çıktı

nedir bunun anlamı neden banlanıyorum

ülkemiz sedoya ne yapmış

fraud işlemden bahsediyor ama tam anlayamadım

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
URLTRENDS Türkiye IP lerini banlamış o siteye Türkiye IP i ile giremezssin bende kullanıyorum ama Proxy ile giriyorum

fraudulent: adj. sahtekâr, dolandırıcı, hileli, sahte, hilebaz, hilekâr

Bölgenizden çok fazla hileli kullanıcı demek ister

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo değil de urltrends banlamış. Yaklaşık iki yıldır böyle.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
parking olayıyla pek ilgilenmiyorum ama bu urltrends ne oluyor yani sedoyla bağlantısı nedir. Ne iş yapar bir domain için analiz istediğimde bu ban uyarısı çıkmıştı

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu banları daha çok yiycez ülke olarak. özellikle bişi başardıklarını sanan lamer çoluk çocuk sağa sola saldırıp bilinen basit yöntemleri kullanıp sitelere zarar verdiği sürece adamlarda bu çoluk çocuğun aptallıklarına kahkahalarla gülüp çok banlıcaklar daha ülkemizi

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Istenmediğimiz yerde durmayız" diyen bir millettik biz.. Fakat görüyorum ki artık düşünceler değişmiş. Şimdi "Istenmedigimiz zaman degil, istemediğimiz zaman gideriz" diyen bir millete dönüşüyoruz. Haksız mıyım?

P.S.: Proxy ile girmelerden, zorla o hizmeti kullanma ile ilgili bu örneği verdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5