İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu ne diyor çevirebilirmisiniz

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,
Congratulations on registering the domain: xxxxxxxxxx.com. Now is the time to establish an effective Internet presence. Domain Design Shop is an internationally recognized Web design company that specializes in marketing and branding. Our staff has assisted hundreds of companies, organizations, and individuals in achieving their goals of developing custom web sites and technology solutions.

Please click here to see our portfolio: http://www.xxxxx.com

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Merhaba
Alanı kaydetmekte tebrikler: Xxxxxxxxxx. Com. Şimdi etkili bir Internet varlığını kurması için zamandır. Alan tasarım dükkanı, pazarlamak ve damgalamakta uzmanlaşan uluslararası olarak tanınan bir ağ tasarım şirketidir. Bizim değneğimiz, onların gelenek web siteleri ve teknoloji çözümlerini geliştirme amaçlarını başarmakta şirketler, organizasyonların yüzlercesi, ve bireylere yardım etti

spam olasıllığı %99,8

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ettim mathiaxbars.
muhtemelen spam

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kelimeyi yapmamıştı ben yoksa hemencevirin platin ziyaretcisiyim ama :)
sagol gokhan yinede

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5