İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Ne Hız Böyle AltinWebsite.NeT ( Ödeme Aldım )

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin Minumum Ödemesi
00.50 $
Ödemeyi 10 Dakika Önce İstedim Ve Şimdi Hesabıma Yatırdılar

Üye Olmak İçin

LÜTFEN REFİMDEN ÜYE OLUN ARKADAŞLAR
TEŞEKKÜR EDERİM :)

Altin Web Sitesi ( Ref )
Altin Web Sitesi ( Refsiz :( )

Evet Arkadaşlar Buyrun Buda Ödeme Resmi

altinxf8.jpg

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nedir bu pardon?ne sitesidir
bir şey anlamadım ben
site ismi türkçe, içerik ingilizce
ne yapılıyor bu sitede?

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Ptc Sitesi
Bux.to Gibi Üye Oluyorsunuz
Surf AdsTen Reklamlara Tılıyorsunuz
00.50 Olunca ÖDemeyi İstiyorsunuz Ve Yatırıyorlar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Böyle konular açanların ve bu konuların açılmasının yasaklanması gerekiyor.

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne Kusurunu Gördünüz Şimdi Konunun ?
Lütfen Tartışma Yaratacak Mesajlar Yazmayınız Aksi Taktirde Şikayet Edeceğim
Geçen Konumda Olduğu Gibi Bu Seferde Konuyu Amacından Uzaklaştırmayın
Teşekkür Ederim

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam Arkadaşlar
Ozaman Şikayetinizin Birlikçilerini Bu Konuda Toplamayın
Başka Konu Açın Lütfen
Burada Konuşmayınız

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Lütfen şikayet eder misiniz ?

Bilmem kaç reklama tıklarsam 0.0003 cent,bilmem kaç site gezersem 0.002 cent,yok efendim aramalarımı kutucuktan yaparsam 0.04 cent.

Şaka mısınız siz neden geldiniz bu forumlara ?
İnsanların zamanlarını neden alıyorsunuz böyle saçma sapan işlerle ?

Bu yöntemler 15 senedir var.Sizin gibi konular açanlarda 15 senedir böyle saçma sapan işlerle uğraşıyor.

Ödeme aldım diye ekran görüntüsü koyuyorsunuz bir de bakıyorsun 0.3 cent.

Onu yapmaya çalıştığın zamana,yediğin yemeğe yazık.

Böyle siteler ancak site sahiplerine kazanç bırakır,sizler zamanınızı boşa harcarsınız.

Burada iyinette bu tür saçmalıklarla ilgilenecek insanlarda gene sizin gibi bu forumun davetiye sisteminin kalkmasından sonra üye olan üyelerdir.

Sizleri aramızda istemiyoruz.Ya doğru yolu bulun bu saçmalıklardan vazgeçin ya da lütfen böyle konular açmayın.

Hadi şimdi sana soruyorum sen 0.55 dolarlık bu konuyu açtın ve ben bu kadar uzun bir mesaj yazdım ama ne için?

0.5 dolar.

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallar Dahilinde Ne İstersem Onu Yazarım
Kimseye Hesap Vermek Zorunda Değilim

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
WHMDestek bu tarz siteler hakkındaki görüşlerine sonuna katılıyorum ve destekliyorum. Bende sürekli bu tarz konularda gerekli açıklamalar da bulunmaya çalışıyorum. Bazen de çok sinirlendiğim oluyor :D

Ama üslubun biraz ağır kaçmamış mı ?

Sonuçta iyinet forumlarında bu arakdaşlarında bu tarz konu açmaları serbest. Böyle bir ortamda neden açtın bu konuyu vs.. gibi ifadeler kullanmamız doğru olmaz kanısındayım.

Tamam insan sıkılıyor bu tarz konuları görünce, çünkü çok amatörce hareketler olduğunu bizler çok iyi biliyoruz.

E peki neler yapmalıyız ? Bu sistemlerin bir para kazanma aracı olarak görülmesinin yanlış olduğunu, çünkü aslında böyle olmadıklarını anlatmamız gerekir...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@WHMDestek yazdıklarına %100 katılıyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben genelde ağır konuşurum ve doğruyu söylemekten pek çekinmem.
Bu yollardan eminim herkes geçmiştir.Böylesine ağır uyarılar yapmadan bu arkadaşlarımızın da vazgeçeceğini zannetmiyorum.

Ayrıca oldukça rahatsızlık verici konular bunlar.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
saçma sapan konuşmayın. bölümün ismine bakın sonra konuşun beğenmiyorsanız girmeyin bu konulara zorlamı sokuyoruz !!!!

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İnternetten para diyor.
Bir ay çalışın bir ekmek parası çıkartın demiyor.

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam insan sıkılıyor bu tarz konuları görünce, çünkü çok amatörce hareketler olduğunu bizler çok iyi biliyoruz.

E peki neler yapmalıyız ? Bu sistemlerin bir para kazanma aracı olarak görülmesinin yanlış olduğunu, çünkü aslında böyle olmadıklarını anlatmamız gerekir...

marez de yanlis birsey ama arayani ve satani cok, buyrun anlatin insanlara marez'in kötü oldugunu :) . Ama forumda yasak. Bence bu konu da yasaklanabilir.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasaklansın bu konular vaktimizi almasın ptc kaç bin tıka kaç lira veriyo ki ? birde bune hız boyle demissin görende parayı hemen hesabına aytırdı sanarlar bu işe yeni başlayan arkadaşları o yöne cekiyorsunuz onlarda hiç bir işe yaramıyorlar ..

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arkadaşlar, siz kullanmayabilirsinizde eminimk kullananlarda vardır.Neden bu kadar tepki verdiniz ki ? Az kazandırıyor diyemi ? Yoksa hile diyemi ?Yoksa ödeme yapmıyor diyemi ? Konuyu açan arkadaşımız, iyi-kötü bir paylaşım yapıyor ve bu şekilde sert tavırlara gerek yok bencede..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tecrübe sahibi olarak ve eski bir üye olarak söylüyorum
Bi halt olmuyor bu PTC sitelerden, en alasını yaptım, günlerce kastım, baktım başolmuyor, bıraktım; ödeme de aldım ama çabamın karşılığı değildi. Burnum sürtüldü anlayacağınız, yaptığım sayfa hala açık www.bolkazan.tk listedekilerin hepsini dolaşıp tek tek tıklama, zırtlama, pırtlama yapıyordum ama yetmiyor...
Bunlara tıklamakla kazanacağınız 10 bilemedin 15 USD karşılığını vereyim, onun yerine gel sana broşür vereyim işyerlerine dağıt, bundan kat kat daha iyi.
50YKr'ye 6-7 yaşındaki çocuklara dağıttırıyor broşürlerini bazı market ve mağazalar Bornova'da, 1 saatte dağıtıp kazanıyorlar ve hilesiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5