İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nedir?500 dolar veriyorlarmis

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dear Customer,

You have been selected to receive for a QUICK CASH
ADVANCE of up to $500 on your next paycheck. Apply now,
get your cash by tomorrow.

- Get up to $500 Cash by tomorrow.
- No credit checks
- If you have a job, you probably qualify!

Please visit the site BELOW to Apply for up to $500 right now.
It only takes 2 minutes to complete the application, and you
can pick up your money tomorrow at any ATM machine or your bank.

http://www.filitrac.com/Click.aspx?aid=R5a5mpZ0ulQXHlgIWu0RfwA=&sid=filitrack

Thank you,

TheMail

bana boyle mail geldi sizce nedir bu?
isin asli bence yok...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar yalan... tek soyleyecegim bu!!! istersen dene sansını ama sana soyleyim 0000000.1 lik bile sansın yok...
bu sekilde üye topluyolar...sakın mail adresini verme derim ben ciddi olarak..
mailini verdin mi yandın önümüzdeki günlerde zart sponosrdan zurt sponsordan dünya kadar mail alırsın..
uyarayım dedim.

G

Gencturk.Net

Misafir
Kredi veriyorlar, yani borç.
Acil paraya ihtiyacın var, taksit falan ödeyeceksin mesela, paran kalmadı, burdan avans aliyorsun, sonra faizi ile geri ödüyorsun.

Ve bu olay bence sadece amerikada oturanlar için.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencturk.Net' Alıntı:
Kredi veriyorlar, yani borç.

Ve bu olay bence sadece amerikada oturanlar için.

evet bu nakit kredi demek... ancak zaman zaman mailinize banka dısında sponsor oldugunu iddia eden,(vegas vs..)
programlardan da karsılıksız hemen paranızı alın

- get your own cash right now
- you have been selected for 1.000.000.000 $ grand prize
- no gimmick, you won the .................. zart prize
- you won digital mega pixel camera worth 1000$. Just enter your mail adress for confirmation... we deliver all over the world. minik harflerle "you need to pay handling-shipping 50 $
kameranın kendisi 50 dolar degildir...

p.s: salakken boyle manyaklıklar yapıyodum..
sonra akıllandım..
boyle maıllere itibar etmeyin

G

Gencturk.Net

Misafir
"get your own" "you have been selected" içeren mesajlar zaten benim outlookta permanent delete oluyor :)
Birde onları spam veya delete dosyasından manuel olarak silmekle uğraşamam...

Neyse, konuya dönersek:
Akreplistin bilmek istediği: 500$'ı faizli borç olarak veriyorlar, sadece amerikadan başvurular için geçerli görüntüsü yaratıyor ve en önemlisi spam olarak gönderilmiş, yani güvenilir değil.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencturk.Net' Alıntı:
Neyse, konuya dönersek:
Akreplistin bilmek istediği: 500$'ı faizli borç olarak veriyorlar, sadece amerikadan başvurular için geçerli görüntüsü yaratıyor ve en önemlisi spam olarak gönderilmiş, yani güvenilir değil.

sütten agzı yanmıs biri olarak genel kültür vereyim dedim :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bizim işimize yaramaz hem dikkat edin internette en cok görülen spam mesaj ceşitlerindendir asilllari amerika dan olup cogunlukla amerikan vatandaşlarını hedefler
saygilar

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde nijeryalilar var onlarda meshur, bir email gonderiyorlar ama cok guzel yazilmis bayagi uzun. Emailde iste ben burda onemli bir ailedenim otuz milyon dolar parayi baska bir yere aktarmam lazim bana yardimci olurmusun filna diyor. ODA SPAM.
Milletin kafa calisyor.
Birde paypal spami var. Iste gonderiyor emaili email ayni paypal web sitesinin dizaninda. Iste biz su su sebeblerden dolayi sifreni girmen gerekmekte filan diyorlar adami bas ka bir adrese gonderiyorlar (adresde ip olarak gorunuyor) ama sitenin dizayni ayni paypal adam giriyor sifresini yaziyor filan. Bununla kanan ve para kaybeden insanlar biliyorum ben.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5