İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nedir bilen varmı ??*

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya arkadaşlar 3-4 gündür sitemin ana sayfasında hata msj alıyorum sayfayı kapatıp yeni bir sayfada actıgım zaman bu hata gidiyor. Anlamış degilim diger sitelerimde bu sorun yok ama gel gelelim 1 sitemin ana sayfasında var bu sorun.

sadece anasayfa da bu sorun ama dediler virüs ama diger siterim de bu sorun yok virüs degil de js çakışması dediler ama gel gelelim ana sayfada js kodu olarak reklam kodları var diger sitemdede var o kodlar ama. Menü vardı js olarak onu kaldırdım yine aynı sorun.

bu sorun 3-4 gündür başladı çözüm bulamadım.. Bu konuda sorun yaşayan ve çözüm yolu bulan oldumu

hata msjı

hata-m.gif

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hata aldığınız anda sayfanızdaki kodları detaylı bir şekilde incelediniz mi ?

Eğer kesin bir cevap arıyorsak bir ihtimal olarak js'lerden kaynaklandığını düşünürsek ondan olmaz bundan olmaz diyip js kodlarını kaldırmamazlık etmeyelim. Tüm js içeren kodları kaldırıp bir deneyelim. Eğer hata almazsak tek tek js kodlarını aktif edip test edelim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sayfada js kodu kalmadı tek reklam kodları hariç için garip noktası o reklam kodları içeriklerde var ama içerikte hiç hata vermiyor sadece nedense ana sayfa

T

trgy

Misafir
Kullandığın yazılım joomla ise modüllerin çakışması olabiliyormuş. Sadece anasayfada çalışan bir modül var ise onu kapat öyle dene.

İnternette araştırdığım kadarıyla javascript kaynaklı senin de dediğin gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5