İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nedir sizce ?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar oyunu türkçe yapmak için sürekli ingilizce-türkçe çeviri yapiyorlar tabi siteye girende yamayı alıp çıkıyor emeklerinin karşılıgını almak istiyorlar ama yöntem yanlış.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bukadarda olmaz gelde googleye şikayet etme, atılmaları an meslesi olur bide bu linki verdimmi bu site bidaha hiç giremez heralde ..

S

Skeleton

Misafir
tıklasınlar tıklasınlar, google ya o clickleri saymıyacak ya da daha kötüsü webmastera yardım edem derken adsense programından attıracaklar :)

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yardım yapayım derken Adsense'den attıracaklar Turksportal'ı...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hahaha adamın bile bile forums ahibinin kuyusunu kazan forum üyeleri buna derlr :p haha evet sizde katkı yapın arkadaaşlar :pPP 0,3 sn de 25 tıkladım:pP

M

mavidusler

Misafir
Benzer bir şey bir arkadaşımın sitesinde de olmuştu. Ziyaretçiler kaş yapayım derken göz çıkarırcasına aralarında bir kampanya başlatmışlar ve foruma da yazmışlardı. "Destek olmak için google reklamlarına tıklamaca kampanyası" Olaya beraber müdehale edip kurallarla ilgili bir yazı yazmıştık. Olay öyle kapanmıştı.
Geçenlerde de bir sitemin ziyaretçisi "ağbiii walla destek olmak içn google reklamlarına günde 20 kere tıklıyorum" demişti de beni bayağı güldürmüştü. Uyardım tabi ki. İyiniyetin de böyle zararları var işte. Forum türü sitelerde site ile ziyaretçisi arasında bir bağ oluştuğu için bu tür atraksiyonlar olabiliyor. Yöneticilere düşen de bunu tespit ettiklerinde olaya müdehale etmeleri elbette. Sonu hepimiz için kötü oluyor bunun.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili site benim en yakın arkadaşımındır ve kendisi bir profesyoneldir. Hileyle falan işi olmaz. Bir çok ünlü sitenin ve ünlülerin sitelerinin de webmasterıdır. Google reklamlarını ona ben kullandırttım ama kurallar hakkında fazla bilgi sahibi değil. Ben gerekli uyarıyı yaparım. Bu kesinlikle site sahiplerinin aklından üreyen birşey değil.

P

paradox

Misafir
Kafadan insanları suçlayan yazılar bunu şikayet edelim bunu böyle yapalım denmesi çok yanlış. Hele bunu 1 2 ay önce buraya kayıt olmuş ve herşeyi burda öğrenmiş tiplerin yapması(söz meclisten dışarı) çok daha sinir bozucu. Madem yanlış birşey yapmış bunu şikayet etmek yerine önce bi mail at biliyomusun diye. Düşene bir tekmede benden zihniyeti geride kalmalı artık. Hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız milletin hatalarını gördünüzmü alın altınıza..

M

mavidusler

Misafir
paradox' Alıntı:
Kafadan insanları suçlayan yazılar bunu şikayet edelim bunu böyle yapalım denmesi çok yanlış. Hele bunu 1 2 ay önce buraya kayıt olmuş ve herşeyi burda öğrenmiş tiplerin yapması(söz meclisten dışarı) çok daha sinir bozucu. Madem yanlış birşey yapmış bunu şikayet etmek yerine önce bi mail at biliyomusun diye. Düşene bir tekmede benden zihniyeti geride kalmalı artık. Hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız milletin hatalarını gördünüzmü alın altınıza..
Evet bunlara katılıyorum. Genel olarak webmasterlar "destek olmak için lütfen sponsorlarımızı ziyaret ediniz" türünden yazılar yazmaya alıştıkları için google reklamlarında da kuralları bilmediklerinden dolayı aynısını yapıyorlar. Önce webmasterı uyarmalı.

E

erotikbul

Misafir
evet, bence de webmasterın suçu yok. Ama bu işler böyle, dikkat etmek lazım.

X

XxXxX

Misafir
paradox arakadaş cok haklı bence bu haksız bir yontem olabilir ama suda var . bizler kıskancizdi biri yapdimi biz yapamayinca hemen kotulemeye baslariz tipki a seklinde goruldugu gibi bence bunu sikayet etmek yerine uyarmak daha uygun.. bu arada böyle olum olmaz olsun..........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5