İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Nedir ?

X

Xman

Misafir
Google Gmailime böyle bir mail göndermiş, kayıt oldum ama tam olarak bu konuda bilgisi olan varmı acaba ?

Google Internet Reklamcılığı Programı’na Davetlisiniz

Değerli Analytics kullanıcısı,
Size yeni başlayan Google Internet Reklamcılığı Programı hakkında bilgi vermek için yazıyoruz.
En az bir websitesi için Analytics hesabı yönettiğinize göre, web sitesi trafiğinin daha fazla müşteri kazanmak için önemli bir anahtar olduğunun farkındasınız. Yönettiğiniz web sitelerine daha fazla değer yaratmak için bu siteleri internet reklamcılığı çözümleri ile buluşturmak ister misiniz?
Hizmet portföyünüze internet reklamcılığını katmak istiyorsanız Google Internet Reklamcılığı Programı'na katılarak bu alandaki tüm çözümlerimizi yakından tanıyıp müşterilerinize Google AdWords reklamlarını ücretsiz deneme fırsatı sunabilirsiniz.
Webmaster'lar, reklam ajansları, teknoloji danışmanları ve internet sektöründe kariyer yapmak isteyen tüm profesyoneller Google Internet Reklamcılığı dünyasıyla tanışmak için 22 Ekim Çarşamba günü Hotel Ritz Carlton, Istanbul'da düzenlenecek tam günlük ÜCRETSİZ etkinlikte buluşuyor.
Programın avantajları ve katılım şartlarını incelemek ve etkinliğe kaydınızı yaptırmak için siz de www.google.com.tr/internetreklamciligi sayfasini ziyaret ediniz.
Saygılarımızla,
Google Analytics Ekibi

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bende biraz önce google reklamlarında görüp tıklamıştım. Sanırım adwords ve diğer web master araçlarını bir yerden kontrol debileceğiz.

X

Xman

Misafir
Google Internet Reklamcılığı Programı'na Hoşgeldiniz!
Bu program kapsamında Google ile birlikte internet reklamcılığı dünyasına girip, bir web sitesinin nasıl etkin bir pazarlama aracına dönüşebileceğini görecek ve hizmet verdiğiniz firmaların da bu dünyada yer alması için özel fırsatlara ulaşacaksınız.
İster bir web tasarımcısı olun, ister bir teknoloji danışmanı veya küçük bir reklam ajansı, hizmet yelpazenize internet reklamcılığını da ekleyerek müşterilerinize sunduğunuz katma değeri artırmayı hedefliyorsanız Google Internet Reklamcılığı Programı sizin rehberiniz olacak.

Programın faydaları nelerdir?
Google Internet Reklamcılığı Programı'na katılarak:

Hizmet yelpazenize değer katmak ve kendi hizmetleriniz ile Google çözümlerini birleştirmek,
Internet vizyonu taşıyan diğer profesyonellerle biraraya gelmek,
Google tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak müşterileriniz için ücretsiz basılı materyal ve eğitim dokümanlarına sahip olmak ve
Müşterilerinize Google AdWords reklamlarını ücretsiz deneme fırsatı sunmak

gibi birçok avantaja sahip olacaksınız.

Bu program bana uygun mudur?
Bu programa internet reklamcılığını modern pazarlama yöntemi olarak benimseyen ve müşterilerine de bu vizyonu aşılamak isteyen tüm kişi ve kurumlar davetlidir. Eğer:

Birçok firmaya hizmet veriyorsanız,
Google ürünlerini daha yakından tanıyıp kendiniz ve müşterileriniz için nasıl daha fazla katma değer sunabileceğinizi görmek istiyorsanız,
Internet reklamcılığı ile kendinize yeni bir gelir modeli yaratmak istiyorsanız,
Web tasarımcısı, teknoloji danışmanı, KOBİ danışmanı, küçük bir hosting hizmet sağlayıcı firma, reklam ajansı ve hatta internet dünyasında kariyer yapmak isteyen yeni bir mezun iseniz
Google Internet Reklamcılığı Programı'na katılarak internet reklamcılığı dünyasını keşfedebilirsiniz.

Programa nasıl katılabilirim?

Programa katılmak istediğinizi sayfanın sağ üstündeki kayıt formunu doldurarak belirtiniz.

Başvurunuz incelenip onaylandığında sizi 1 hafta içerisinde e-posta ile bilgilendireceğiz. Başvurular program katılım şartlarına uygunluk ve kontenjana göre değerlendirilecektir.

Onay mesajınız geldikten sonra bu sitede yer alan Kontrol Paneli'nize erişebilecek ve Google Internet Reklamcılığı etkinliklerine kayıt olabileceksiniz.

Google Internet Reklamcılığı etkinliğine katılıp Google vizyonu ve ürünleri ile ilgili tam gün sürecek bu ücretsiz eğitim sonrasında internet üzerinden alabileceğiniz Google Reklam Uzmanı Sınavı'nı(*) geçmeniz halinde programımızın tüm kayıt adımlarını tamamlamış olacaksınız.

Kaydınız tamamlandığında Kontrol Paneli’nde Google ürünleriyle ilgili eğitim merkezine, tanıtım broşürlerine ve müşterilerinize keyifli bir internet reklamcılığı deneyimi yaşatmak için ücretsiz AdWords deneme kuponlarına ulaşacaksınız.

(*) Etkinlik katılımcılarına Google Reklam Uzmanı Sınavı için ücretsiz katılım kuponu verilecektir.

Sınav falan google aşmış walla :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5