İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nedir?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ezikleşme ..... bu konu benim için kapandı.

sen kapalı konuyu açtın zaten...ben dünden kapamıştım..ezikte sensin sanırım bu yüzden sürekli insanlara sataşıyorsun ..biliyorsun forumda senin sataşmadığın kimse yok..bu genel huyun..Tekrarlıyorum özeline yazdığımı
Beni engellemiş mesajlarımı artık göremeyeceğini söylemiştin..o iyi bir karardı .zamanımı harcamıyordun!..

ikinizden en azindan ozelimden bir kusura bakma konuyu dagittik gibi biseyler beklerdim.
Ama artik beklemiyorum, neden bilyormusunuz, cunku alistim.
Hadi ben alistim ve sineye cekiyorum, forum kullanicilarinin ne sucu var?
Boyle bir konunun icinde boyle kisisel bir tartisma (kim hakli yada haksiz olursa olsun) hic yakisiyormu?

Hadi silkinin bir ve guzel dusunceler ile aklinizi doldurun, kuş sesleri, yeşil çimenler, temiz kır havası, .... :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Konumuza donecek olursak, bu akilli bir bilgisayar programinin bir parcasi.
Hani MSN botu var bilirsiniz insan gibi sizinle konusuyor yada konusmaya calisiyor.
Iste onun gibi bir yazilim uzerinde calisiyorum.
Bu formul sadece ufak bir parcasi bu yazilimin.
Bayesian algoritmasi, diger arkadaslarin da acikladigi gibi istatiksel verilere dayaniyor.
Bir arkadasim istatistik uzerine doktora yapiyor, kendisinden de yardim aliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5