İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu normalmi ?

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pazartesi yani 5 gün önce bir blog açtım sadecefutbol.org adı altında

Salıdan itibaren forumda yaklaşık 10-15 link değişimi yaptım.

Şimdi 191 Backlink 255.625 PR İndex ve Gelecek PR 2 gösteriyor

4-5 günde gelecek pr değerini 2 olması normalmi :)

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel reklam yapıyorsun tebrik ederim önce ,

Bu normal değil desek , çözüm yöntemlerin neler olacak merak ediyorum ?

Son olarak ta , gelecek pr diye birşey olmadığı defalarca açıklandı , reklamına alet etme boşuna ;)

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizinki eleştiriden çok hakarete benziyor. burada acemi webmasterlar sorunlarını dile getiriyor, profesyoneller sorunlarına bir çözüm buluyor. bende aklıma takılan bu konuyu sormak istedim. suçmu ?

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sizinki eleştiriden çok hakarete benziyor. burada acemi webmasterlar sorunlarını dile getiriyor, profesyoneller sorunlarına bir çözüm buluyor. bende aklıma takılan bu konuyu sormak istedim. suçmu ?

Evet suç . Resmen reklam yapıyorsunuz . Ayrıca bir soru sordum , eğer bunlar normal değil desek ne yapacaksınız ? Çok merak ediyorum .

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siten PR 0 görünüyor - 2 olduğu kanısına nerden vardın. Yeni siteler bölümü bu tarz mesajlar için daha uygun olabilir.

Sorulara gelince :

Page rank için ideal ölçü TOOLBAR dır - gelecek Page rank diye de birşey yoktur. GOOGLE botun sık ziyaret ettiği sitelerden link alımında arama sonuçlarındaki sayfa sayısı artar ve bu 1 gündede olabilir 1 ayda da ... Normaldir.

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten PR 0 görünüyor - 2 olduğu kanısına nerden vardın. Yeni siteler bölümü bu tarz mesajlar için daha uygun olabilir.

Sorulara gelince :

Page rank için ideal ölçü TOOLBAR dır - gelecek Page rank diye de birşey yoktur. GOOGLE botun sık ziyaret ettiği sitelerden link alımında arama sonuçlarındaki sayfa sayısı artar ve bu 1 gündede olabilir 1 ayda da ... Normaldir.

tamam sağolasın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gelecek pr kesin sonuçları vermez. ör, gelecek pr2 ydi site 0 da kaldı

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelecek pr dediğiniz olay tahminimce, google dışı kaynakların google pr mantığına göre yaptığı yazılımlar ile oluyor.

bu genelde doğru çıkmaz,neden?

google'ın pr algoritmasını kendileri yazmadıkları için,çıkartamazlar.

hypsibremetes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani bilmiyorum daha öncede başka bir bloğumda gelecek pr değerinin ölçmüştüm 3 çıkmıştı bir ay sonra pr değerleri güncellenmiş ve pr 0 dan 3 e çıkmıştı. Birazda o yüzden sordum. Yani her zaman doğru çıkmaz ?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
belki söyle olmustur bazen bende de oluyor bir önceki site atıyorum pr5 birden kendi sitene geciyorsun oda pr5 gösteriyor f5 bastıgında pr deeri eski haline dönüyor. Dikkat et ona derim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi