İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu özellikleri Destekleyen Hosting Arıyorum

BurakGrd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi akşamlar codecanyon'dan almış oldugum bu script için bu özellikleri destekleyen hosting arıyorum
http://codecanyon.net/item/artvenue-community-script/5771542

Server Requirements

PHP 5.4 or Greater
MCrypt PHP Extension
GD or ImageMagick or Imagick.
GD: Choose GD if you have either no access to imagemagick or to the imagick php extension.
Imagick: No, memory trouble + better image quality output
ImageMagick: Is an incredible fast and versatile image processing library
Fileinfo extension
MySQL

Arkadaşlar aylık sınırsız hosting alıcam oyuzden yukardaki özelliker şart script bu özellikleri destekliyor, kaç firmada denedim sorun yaratıyor php5.3 desteklemiyor php5.4 olup Fileinfo extension aktif olması lazım. yardımlarınız bekliyorum

trqt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada scprit guzelmis kardes gule gule kullan

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi akşamlar codecanyon'dan almış oldugum bu script için bu özellikleri destekleyen hosting arıyorum
http://codecanyon.net/item/artvenue-community-script/5771542

Server Requirements

PHP 5.4 or Greater
MCrypt PHP Extension
GD or ImageMagick or Imagick.
GD: Choose GD if you have either no access to imagemagick or to the imagick php extension.
Imagick: No, memory trouble + better image quality output
ImageMagick: Is an incredible fast and versatile image processing library
Fileinfo extension
MySQL

Arkadaşlar aylık sınırsız hosting alıcam oyuzden yukardaki özelliker şart script bu özellikleri destekliyor, kaç firmada denedim sorun yaratıyor php5.3 desteklemiyor php5.4 olup Fileinfo extension aktif olması lazım. yardımlarınız bekliyorum

Dilerseniz size bir deneme hosting hesabı açayim bir kontrol edin scriptiniz çalişir ise paketi satın alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5