İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu resim sizde görünüyormu ?

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imageshack.us sitesi üyeliğime blok attı 1000 e yakın resmim havaya gitti ya :confused: resimlerin hepside spor ile ilgili resimlerdi telif hakkı falan da söz konusu deeğil niye böyle yaptı ya :confused:
imageshack.us üyeliğimi girdiğimde resim gözüküyor üyeliğimi girmeden resimler bu şekilde gözüküyor bütün emeklerim boşa gitti ya
bursasporampiyonlarligi.jpg

P

pozitif06

Misafir
buz küpünün içinde bir kurbağa görüyorum... muhtemelen cansızdır artık :)

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç bişey yokken neden block yaptı resimlerime bu site acaba ?

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler arkadaşlar 1000 e yakın resim gitmiş sanırım :( keşke üye olmadan resim yükleseymişim :(

P

pozitif06

Misafir
kötü bir durum... geçmiş olsun, upload sitelerine güvenemiyorsun bir bakmışsın dün yükledin bugün yok (bir garantisi yok) kendi hostuna yükleyeceksin imkanın varsa...

emeğine yazık olmuş...

P

pozitif06

Misafir
TR'de birçok sitede durum aynı bende yeni farkettim, imageshack'tan kaynaklı ( lütfen ayarlarınızla oynamayınız :D )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5