İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu rüyada neyin nesi ???

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rüya tabiri :

Google her alana reklam verme olayına girdi ve bu devam edecek.

Google gelecekte evinizin her köşesine asacağınız reklam tabloları için size para ödeyecek. Tabloyu gören kişi başına para kazanacak misafirlerin gelmesini dört gözle bekleyeceksiniz.

:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende gece gunduz pin bekliyorum valla bu aralar ruyalarıma girmesse benimde iyidir:)

V

varyemez

Misafir
Arkadaş bence biraz bilgisayardan uzak kal derim googledan gelecek paraya güvenme onsuzda kalma diyorum :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
rüya literatürü yeni bir deyim kazandı
"rüyada adsense görmek" :D

bu arada 5 yıllık konuyu hortlatmışım :D

haruntt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay içinde bende 2 kez rüyamda adsense'den banlandım, uyanınca direk sitelere bakmıştım :) ilahi birşey olabilir mi diye :D heh heh heh

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Demekki gelecek zamanda Google böyle bir sistem gerçekleştircek :D Acaba tık oranları ne kadar olur :D

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bünyenizdeki reaksiyonunuz çok zayıf olduğundan dolayı bu tür şeyler görüyorsunuz. Ben 1 kez dahi olsan sanal ile ilgili birşey görmedim. O kadar haşır neşirim düşünün. çok kafaya takarsanız sonuç hüsran olur.

Eğer dikkat eksikliği sorununuz olursa kesinlikle bir doktora görünün. Ciddiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi