İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Şahıstan Bot ALMAYIN Dolandırıcı Bilginize.

haberyeni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Geçenlerde Bu Kategorideki Skype Sahibi Olan Selim Adındaki Kişiden BOT Aldık Kurdu Botunda Eksiklikler Vardı Tamamla Dedik 3 Gün Salladı Bizi Format Attım Falan Filan Madem Format Attın Skypen Açık Olduğu Halde Bize Neden Cvp Vermedin 3 gunmü Sürüyor Bir Format Atmak Ücreti Alana Kadar Beyfendi Ücreti Aldıkdan Sonra Ne Halin Varsa Gör Şeklimi Yapman Lazım İnsan Gibi Yazıyoruz Cvp Alamıyoruz Ve Her Kes Gibi Mecburen Yazılara Cvp Alamayınca Sinirlenir Her İş Veren Ve Ücreti Ödeyen Biziz İş Vereni Biziz Sanki Kendisi İş Veren Miş Gibi Birde Laf Diyor Botunda Editor Yoktu Yaptın Ama Çalışmıyor botundaki Shift Delete Kısmındaki Bir Kaç Kategorisi Çalışmıyor Yazıyoruz Cvp Yok Sonra Gelip Bize Uslubune Dikkat Et Diyip Silip Engelliyor Başkalarıda Mağdur Olmasın Diye Sizleri Bilgilendiriyorum Kesinlikle Bot Alıp Rezil Olmayın Bu Şahıstan Tavsiye Etmiyorum Ücreti Alana Kadar Hürmet Saygı Ücreti Alıp Kurunca Bottaki Eksikleri Söyleyince Cvp Yok Yetkili Arkadaşlardan Ricamız Üyeliğini Silip Konuyu Kaldırın Başka Kimse Mağdur Olmasın Buda Skype Konuşmamız Buyrsun. Bir Çok Forumda Konusunu Kaldırtıp Sildirttim Bilginize.

Konuşma 1
Konuşma 2
Konuşma 3
Konuşma 4

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5