İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sayfa ne kadar eder ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Normalde 1k sayfalar yaklaşık 1$ ediyor. Taş çatlasın 2$ eder. Sayfa aktif bi sayfa olsa biraz daha fazlası yapabilir ama aktif bi sayfa değil.Eskiden biraz aktifmiş ama son 1 aydır katılım yok gibi. Bence satma ama illa satıcam diyorsan 2$ veriyim :)

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boyle sonunda facebook.com/falanfilan diye nası acıyoruz ya

Caykur53

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Normalde 1k sayfalar yaklaşık 1$ ediyor. Taş çatlasın 2$ eder. Sayfa aktif bi sayfa olsa biraz daha fazlası yapabilir ama aktif bi sayfa değil.Eskiden biraz aktifmiş ama son 1 aydır katılım yok gibi. Bence satma ama illa satıcam diyorsan 2$ veriyim :)

Yorumun icin tesekkurler evet 1 ay once iyiydi aktifleri ama ben ugrasamiyorum artik oyuzden haftada 1 veya 2 kere paylasim yapiyorum. diger forumlarda 5tl yapar diyorlar eger 3.50$ paypal verirsen sana verebilirim sayfayi..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yorumun icin tesekkurler evet 1 ay once iyiydi aktifleri ama ben ugrasamiyorum artik oyuzden haftada 1 veya 2 kere paylasim yapiyorum. diger forumlarda 5tl yapar diyorlar eger 3.50$ paypal verirsen sana verebilirim sayfayi..

Pazarlık sünnetmiş :) ikimizinde dediği olmasın 3$ a anlaşalım. olur dersen transferi yapalım.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Sayfa tarafımdan alınmıştır.konu kapanabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi