İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu sefer döndük köşeyi galba

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
gagaga bu trafik olayında inanamam ben siteyi gezicem para alıcan ne ala adam sayfaya bir freme içinde 5 sn reflesh atar akaşamakadr kalır :pP als ana köşeyi döndük bile :p

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
permission studiotraffic.org/forum du galba forumları cidden ciddi bişeye benziyor bi bak istersen

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum forum bişiye benzeye bilri ama dediğim gibi bu işlerde hile cok olur asloınbd abuda birhile webmastre yada ziyaretciyi para vaadi ile kandırıp kendi sistelrini hit saglamak adam sana sitesind egeziyorsun diye para veriyor bu adma nerden kazanaıyor.

Forumun kendi logosu bile yok yani adam forumu oldugu gibi atmış ):

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum yapma ya :) bende heyecanlanmıştım ama belli olmaz kesin sallama mı diyorsun bi sürü insan var çünkü forumda falan ondan da yani gaz oldum

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bir sürü insan dediğin 35 kişiden olşaun bir kaç çapulcu kendilerien kurban arıyortlar sitelerine hit kaznadırmak için kanamyın böle şeye yabancıalrdan uzak durun . ne varsa onalrdan cıkar zaten.. gercekten para veren adam seni bulur merak etme..

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence denemekte fayda var arkadaşlar permission 35 kişiden oluşan dediin 35 kişi online ve çok üye var bence deneyelim ben deniycem en azından neyse

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım template.
forum vbulletin.
kullanılan resimler herkesin kullandığı resimler.
adres telefon yok.

ve en önemlisi bilgisayarıma ne idüğü belirsiz programlar yüklemem imkansız. kimseye de önermem. yavaşlatır , güvensizdir vs.

kolay gelsin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum zamanın ve kaznacak hitin varsa dene ama ben girmem böle işlere

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayarınıza birşey yükletmiyor bu arada arkadaşlar

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstünden üye oldum bi kaç sitede açtım kıyağımı unutma ama beş para etmez daha 18 site kaydolmuş yani yeni bi oluşum odeme falanda yapmaz bu sitene belki hit yollar bi kaç tane okadar
optum çüüüüüüz

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende 65570 site var diyor ve paso geziyor anlamadım gitti :)

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde 5$ olunca bile ödeme yapıyorlarmış o da enteresan geldi ama neyse

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence böle şeylere kanmayın derim yani adamalrın para dagıtacakalrını hiç sanamma

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Studiotraffic yeni bir site değil. Para kazanmayı ummayın, verdiğiniz vakte yazık. Ben 1 yıl harcadım get paid to read, paid to surf, paid to amuda kalk, vslerle... Bir kaç kuruş için tıklama manyağı olmaya değmiyor. Hiç zaman harcamaya değmez. Oturup güzel siteler yapmak lazım oralara takılmak yerine, daha iyi. Bu arada bu işlerle ilgilenenlere www.getpaidforum.com 'u öneriyorum. Orada çok yararlı şeyler öğreniyorsunuz.

Ben de oranın 1,500 mesajlı bir üyesiydim bir zamanlar. Artık takılmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5