İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu şekilde resim nasıl yapılır?

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar var mı özellikle ikinci resimin nasıl yapıldığını bilen varsa çok makbule geçecek

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İkinci resimdeki yeni yazan kısmı sadece .css kullanarak bile otomatik olarak yapabilirsin. Ama eski tarayıcılarda çalışmaz.

gokahn40

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adobe fireworks la çok rahat yapabilirsin (2. resim için söylüyorum)

gail

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 3473Ekli dosyayı görüntüle 3474

Arkadaşlar yukarıdaki resimler gibi resim tasarlamak istiyorum.Yani yukarıdaki gibi 3d olmasını istiyorum öyp-yeni yazan görsel çok hoşuma gidiyor ama nasıl yapılacağını araştırdım bulamadım.İyinet ailesinden yardım edecek birisi var mı :)
ilk resim internet'te imaj bank'larda bulabileceğin bir resim.
yazıyı photoshop'ta ekleyebilirsin
Ekli dosyayı görüntüle 4645
ikinci resimde photoshop'ta yapılabilir.

muratsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Arkadaşlar yukarıdaki resimler gibi resim tasarlamak istiyorum.Yani yukarıdaki gibi 3d olmasını istiyorum öyp-yeni yazan görsel çok hoşuma gidiyor ama nasıl yapılacağını araştırdım bulamadım.İyinet ailesinden yardım edecek birisi var mı :)
birinci resmin 3d modelleme programı ile render alınmış olma ihtimali var bence .Yada çok iyi şekilde bir gölgelendirme yapılmış.

Junkii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Photoshopta yapılabilir. Birincide yazıyı sadece eklemişler. İkincisinde köşedeki yeni yazan yer için diyorsan googlede photoshopta ribbon yapımı diye aratırsan bulabilirsin. Ayrıca hazır psd şeklinde ribbon'lar da var.

ellionbes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum illustrator ve C4d birlikte çalışabileceğin 2 güzel uygulama. Yazıları illustrator`da yazıp C4D`de açıp 3D haline getirebilirsin. Aslında 2 imajı da 3D programı ile yapabilirsin.
Cinema 4D bu konuya başlamak için güzel bir arayüze sahip. Kolay öğrenebilirsin.

Meteormta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Photosop ile rahatlıkla 3d olarak yazabilirsin ama bir 3d programı kadar rahat ve kullanışlı olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5