İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu şekilde tema arıyorum. Tam aradığım gibi bulana Hediye.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba. Bir tema arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Tam istediğim gibi bir tema bulan olursa çam sakızı çoban armağanı hattına 10 liralık yükleme yaparım.

Kategoriler üst menüde olacak. Fakat kategorilerin hepsi orada çıkmayacak. Kategoriler yazısı Üzerine gelindiğinde altında kategoriler açılacak. Genelde çoğu temada sadece hakkında kısmı üst tarafta oluyor ve kategori kısmı yan menude oluyor.

Renk tonları beyaz olursa iyi olur.

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Dediğiniz Şey Düzenlenebiliyor. İsterseniz İstediğiniz Bir Temanın Kategorilerini Felan Üst Menüye Alabilirim ;) Pm Atın Lütfen..

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesela burada ust menudeki gibi açılır şekilde olsun istiyorum kategorileri.
http://www.yusufkostem.k12.tr/

Emredadas hocam konuyu acmıs bulundum eğer guzel bırtema bulamazsam ben bır tema buldugum zaman sıze ulasayım o tema uzerınde işlem yapalım :) yaklaşımınız için cok tesekkur ediyorum.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demek İstediğinizi Anladım Açılır Menü İstiyorsunuz.. Sitenizin İçeriği Nedir ? Bende Tema Bakayım Arşiminden Sizin İçin ;)

Allah razı olsun valla ne diyim size.
Site bir üniversitenin bünyesinde yer alan topluluk adına yapılacak. Bir ücret almayacağım tamamı ile ücretsiz yapacağım fakat ücretsiz yapmama rağmen istek ve beklentiler birhayli yüksek oldu benden. Hakkını vermek istiyorum bende haliyle.

emredadas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site bir üniversitesinin bünyesinde yer alan topluluk adına yapılacak. Bir ücret almayacağım tamamı ile ücretsiz yapacağım fakat ücretsiz yapmama rağmen istek ve beklentiler birhayli yüksek oldu benden. Hakkını vermek istiyorum bende haliyle.

Wp İçin İstiyorsunuz Demi ? - Okul Teması Olacak..

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pm gonderdim hocam. BU temayı yukledım fakat ust menude kategoriler çıkmadı. Anca sayfa olusturursak cıkıyor bu temadada yukarıda.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
suat türkmenin plusturk teması işine yarayabilir.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
msj yazdıktan sonra buldum temayı hocam. denedım pek kenarda aklımda dursun bu tema. Üzerinde çalışırsam fena olmaz diye düşünüyorum teşekkür ederim. Başka tema tavsiyeleri varsa iyi olur yinede. Mahçup olmak istemiyorum bu siteyi yaptığımda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5