İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir | yardım

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar

aksamgunesi.net sitemde bu site bilgisayarınıza zarar verebilir hatası veriyor yazıyordu hemen baktım index.php de iframe kodu gördüm kaldırdım yalnız saatler geçti halen bu hatayı veriyor google. Ne zaman kaldıracaktır bu yazıyı bilgisi olan varmı acaba ? yoksa başka sayfalardada olabilirmi acaba ...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
gmail hesabınız ile https://www.google.com/webmasters/tools/ adresinden giriş yapın sitenizi ekleyin dosya yükleme veya meta ekleyerek sitenizi doğrulayın. Doğrulama işlemi bittikten sonra webmaster tools sayfasında siteniz için yeniden değerlendirme yapabilirsiniz. Aksi taktirde google güncellemesine kalmış bir olay.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Daha önce 2 kere başıma geldi. Sitenizi yeniden değerlendirme yollayın fakat ftp programı kullanıyosanız şifreli şekilde bırakmayın bu 1. 2.si ise şifrenizi her girişten sonra değiştirin. Bunları yaptıktan sonra başınıza birdaha böyle bir olay gelmez.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yok arkadaşlar bulaşma şekli malesef vvarez bir scripte bakmıştım hosta attım ondan kaynaklanmış ama şükür şuanda herşey normale döndü..

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısı benim başıma daha dün geldi webmaster tools'dan değerlendirme istediği gönderdim 1 gün içinde düzeldi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5