İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir...

HoRTLoCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
busite.JPG

arkadaşlar 3 sitemde böyle oldu 1 kod var siliyorum sonra tekrar geliyor 1 gün sonra? neyapmam lazım o kod virüs uyarısı veriyor deli oldum bunu nasıl düzelteceğiz ?

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Virüsü Tamamen Temizliyeceksin Ondan Sonra googleye tekrar incelemesi için mail atacaksın.Aynısı banada oldu dün mail yolladım bugün baktım düzelmiş :)

HoRTLoCk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ama virüs yok ki? ben siliyorum kendisi geri geliyor ¿ neyapmam gerekli detaylı bilgiye sahip olan veya bunu daha önce yapan arkadaşım var mı?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
virus sitenizin bulunduğu sunucuya bulaşmış olabilir, oncelikle kendi bilgisayarınızı virusten arındırın, daha sonrada sitelerinizi başka bir sunucuya taşıyın yada host sahibinizden virusu temizlemesi icin yardım isteyin eğer hala virus temizlenmemiş ise sitelerinizi başka bir sunucuya taşıyın, sitelerinizi taşımadan oncede sayfalarınızın viruslu koddan tamamen arınmış olduğuna emin olun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5