İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu site çok farklı ama kazancı da ha iyi

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Açıklama olsaydı keşke biraz.

Ödeme aldınız mı hiç ? Ödemeleri ne şekilde nasıl yapıyor vesaire detaylar lazım hocam.

Marazali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeleri paypal alertpay şeklinde istiyorsunuz ve en geç 48 saat içinde hesabınıza geliyor siteden para kazanmak ise çok kolay ptc sitesine benziyor ama da ha çok kazandırıyor siteye üye olduktan sonra reklamlara tıklıyorunuz orda yazan 3 komutu yaptıktan sonra 3 dolara kadar para kazanıyorsunuz ben 3 dolar gördüğüm için en fazla

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sayın Cnkrt,

Yukarıdaki site içi arama butonuna basıp, sitenin adını yazarsanız zaten daha önceden açılmış 10-15 tane bu siteyle ilgili konu var, onlardan gerekli açıklamaları alabilirsiniz.

Sayın Marazali, kendinize ait ödeme kanıtı sunarsanız bu tavsiye ettiğiniz sitelerden üye olurum. Eğer ödeme almadıysanız tavsiye etmeyin daha iyi, scam çıkarsa sonra bari millete mahcup olmayın.

www.scamptc.blogcu.com

burası benim blog sitem, buraya girerseniz tavsiye ettiğim sitelerin tamamı benim bizzat ödeme aldığım ve gerçekten kazandıran sitelerdir ;)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Ptc sitesi falan değil ref üyenizden üye yaparsanız 0.1 kazanıyorsunuz 2 kere ödeme aldım toplamda 1$ aldım 10 üye yaptım. ayrıca belirtilen şeyleri yaparsanız her birinden para alıyorsunuz diyelim bir banner a tıklıyorsunuz oraya üye oluyorsunuz birşeyler yapıyorsunuz 15 dolar diyelim komisyon veriyor size güvenebilirsiniz. arkadaş sanırım bu işlerde yeni ve yaşı küçük :) böyle kandırmakla eline hiçbirşey geçmez diyim ben sana ;)

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2009 da üye olmuştum o siteye.. Türkiye reklamları var ordan çıkan reklamlara tıklıyosunuz ve size üye olum bilmem şuna sms atın gibisinden istekleri var. Bazılarına ise sadece üye olmanız yetiyor.. Ama 2009 da 3 siteye üye olmuştum deneme amaçlı 1 sene gecmesine rağmen halaa pending diyor onaylayacaklarda bende kazanacam.. Bence bu site uğraşmaya değmez.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
2009 da üye olmuştum o siteye.. Türkiye reklamları var ordan çıkan reklamlara tıklıyosunuz ve size üye olum bilmem şuna sms atın gibisinden istekleri var. Bazılarına ise sadece üye olmanız yetiyor.. Ama 2009 da 3 siteye üye olmuştum deneme amaçlı 1 sene gecmesine rağmen halaa pending diyor onaylayacaklarda bende kazanacam.. Bence bu site uğraşmaya değmez.

Valla istiyosanız kanıtları buradan atabilirim bana bi fayda sağlamıcak ama yanlış bilgi verme millete ben 2 kere ödeme aldım 1 dolar civarı toplamı ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5