İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu site nasıl bu kadar hit alıyor ?

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün gözeme ygslyssistemi.com sitesi çarptı.Tasarımı pek güzel değil..Link alımı yok.3 bin civarında hit var bugün lys sonuçları ile 24 bin hit almış.2 senelik site olduğu için google pek sevmiş.Nasıl bu kadar hit alıyor hayret ?

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam 50 k sayfayı 100 tl satıyorlar.Bu kadar hit kesinse alalım yani ?

Şimdi şöyle diyeyim aslında şans da var :) LYS-YGS tercih dönemindeyiz,lys tercih sayfasıdır bu sayfa, malum,bir haber linki eklesen lys tercih kılavuzu eklendi diye millet hücum eder,yok 250 puana nereye yerleşebilirim diye soran olur okulları filtreler siteye koyarsın hit olur,vs vs :)

Sitenin beğenilerinin aktifliğine bir bakın,ona göre içerik de sayfanın adına,türüne fln uygunsa alabilirsiniz tabi.

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
CraigsList: Amerikanın en eski ilan sitelerinden,milyonlarca reklam var rşivinde,o kadar siteyi yenilemek kolay değil :)

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
craigslist.org'tan bahsediyorsan eger oyle. Ana sayfasinda bir tane grafik yok hersey text ama Amerika'da en cok ziyaret edilen 8. site Alexa'ya gore. Neden basit: ziyaretci aradigini buluyor.

Html dediğim az önceki ygslys sitesi.Craigslist dizin sitesi gibi.Basit ve kullanış olması hoşuma gitti.

abu.zerr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ygslyssistemi.com sitesinin yöneticisiyim. Konuyu görünce üye olup sizinle bilgilerimi paylaşmak istedim.
Öncelikle site içeriği hakkında (ygs lys) üst düzey bilgi sahibiyim diyebilirim. Orjinal makaleler de hazırlıyorum. 2 yıldır joomla kullanıyorum ama açıkcası kaynak kullanım sorunu vb ıvır zıvır problemlerden sitem doğru düzgün hit göremedi. Tam günde 15k giriş oluyor site kapanıyor. neymiş kaynak kullanım falan filan. Ben de bu işlerden çok anlamıyorum ama ücretle bile bu sorunun üstesinden gelemedim. En sonunda kızdım ve sitemi html yaptım. Şimdi kafam rahat.
Bu arada arkadaşlar tasarım çok iyi değil farkındayım ama eğer sayaçtan bakacak olursanız sitemin hitleri sadece belli bir kaç makaleden oluşmuyor. Yani içerik kuvvetli. Sitemi uzun vadede daha da kaliteli hale getirmeyi planlıyorum. Bunun için de zaman ve emek gerekiyor.
Arkadaşlar facebook sayfam var ama hiç aktif değil neredeyse bu aralar. Yani hitlerimin hepsi doğaldır. Hiç bir şekilde hileli bir durum yoktur.
Arkadaşlar günlük sitemi güncellerim. Google zannedersem buna dikkat ediyor. Ama en önemlisi orjinallik. Herkese başarılar...

Bugün gözeme ygslyssistemi.com sitesi çarptı.Tasarımı pek güzel değil..Link alımı yok.3 bin civarında hit var bugün lys sonuçları ile 24 bin hit almış.2 senelik site olduğu için google pek sevmiş.Nasıl bu kadar hit alıyor hayret ?

abu.zerr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada bu aralar biraz yoğu olduğum için buraya tekrar dönüp cevap yazamayabilirim. Sadece bilgilendirmek istedim.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ygslyssistemi.com sitesinin yöneticisiyim. Konuyu görünce üye olup sizinle bilgilerimi paylaşmak istedim.
Öncelikle site içeriği hakkında (ygs lys) üst düzey bilgi sahibiyim diyebilirim. Orjinal makaleler de hazırlıyorum. 2 yıldır joomla kullanıyorum ama açıkcası kaynak kullanım sorunu vb ıvır zıvır problemlerden sitem doğru düzgün hit göremedi. Tam günde 15k giriş oluyor site kapanıyor. neymiş kaynak kullanım falan filan. Ben de bu işlerden çok anlamıyorum ama ücretle bile bu sorunun üstesinden gelemedim. En sonunda kızdım ve sitemi html yaptım. Şimdi kafam rahat.
Bu arada arkadaşlar tasarım çok iyi değil farkındayım ama eğer sayaçtan bakacak olursanız sitemin hitleri sadece belli bir kaç makaleden oluşmuyor. Yani içerik kuvvetli. Sitemi uzun vadede daha da kaliteli hale getirmeyi planlıyorum. Bunun için de zaman ve emek gerekiyor.
Arkadaşlar facebook sayfam var ama hiç aktif değil neredeyse bu aralar. Yani hitlerimin hepsi doğaldır. Hiç bir şekilde hileli bir durum yoktur.
Arkadaşlar günlük sitemi güncellerim. Google zannedersem buna dikkat ediyor. Ama en önemlisi orjinallik. Herkese başarılar...

Bilgileriniz anlattığınız için öncelikle teşekkür ederim,sizin bu konuma cevap vereceğinizi düşünmüştüm birkaç webmaster sitesinde sizi gördüm.Öncelikle seo bakımından sitenizi incelemek için arkadaşlara bu konuyu açmıştım.Başarılarınızı kıskandık açıkçası :) Siteniz görsel olarak tatmin etmiyor wordpress kursanız bu hitinizi 2 ye katlarsanız tahminen.Özgün içerikten hit alıyorsunuz söylediğiniz kadarıyla.Görsellik olursa 10 numara site olur.İzinsiz siteniz hakkında eleştiri yaptıysak k.bakmayın moderatöre iletirseniz silebilirler.

dogus19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sosyal medya backlinki vardır yada bi yerde reklamları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5