İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu sitedeki gibi nasıl yapabilirim bakın lütfen

MaGiC_LiFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sifalibitkiler.us/ burdaki gibi sol üst köşede bulunan menüyü nasıl oluşturabilirim arkadaslar?
denedim pek beceremedim nasıl yapabilirim?
ayrı bir menü gibi görünüyor
hadi onu geçtim de...
şifalı bitkiler listesi isminde bir menü ve o menü altında da a dan z ye kadar o şekilde liste yapmak istiyorum
a yı tıklayınca a harfiyle başlıyan bitki isimleri sıralanacak
bunu nasıl yapabilirim lütfen yardım...
daha çok yeniyim wordpress te

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Özel Menü hazırlama ile buna benzer birşeyler yapabilirsin. Özel Menü oluşturup açmış olduğun bitkiler adlı kategorinin listesini yan menüde gösterebilirsin. Resimlerle Anlatayım Sana.

Öncelikle Bitkiler adlı bir kategori hazırla ve A'dan Zye listele birşekilde. Linklerin gösterdiğin sitedeki gibi olsun. http://www.sifalibitkiler.us/Bitkiler/a böyle.
bu şekilde sıraladıktan sonra.
Admin Panelinden Görünüm / Menüler :

menu1.png

Arkasından aynı sayfada :

menu2.png

Menüye ekle dedikten sonra ;

menu3.png

Menüyü kaydet diyoruz.

Daha sonra görünüm / bileşenler kısmına geliyoruz.

Bileşenler kısmından özel menü kısmını sidebara sürükleyip bırakıyoruz.

menu5.png

Yan Menüden Bir Görüntü :

menu6.png

Bu sana zor gelirse; bağlantılar bileşeninden de yapabilirsin. Bağlantı adına a dersin, baglantı linkinede a harfiyle başlayan konuların linkini verirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi