İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu sitenin pr artmıyor? neden?

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bu sitenin pr artmıyor?

link satışından öte pr:0 oldu ve bir daha artmadı 3 güncellemedir artmıyor ne yapmalıyım?

gerçekten bilinçli tavsiyelerinize açığım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
link sattığın için pr alamıyorsun aynı durum bende de var
sürekli özgün 35 k site ama pr 0 iki güncellemedir. Bu sorun nasıl çözülür tam olarak bilemem ama istersen siteni tamamen sil, tüm indexlerini googledan kaldırt. 2 3 ay sonra siteni aç yine aynı içerikle. Sonra beklemede kal bakalım google pr verecekmi. Şunu da yapabilrsin. Google a mail atıp "cahilliğime verin eskiden link satmıştım ama şimdi akıllandım bir daha asla link satmayacağım almayacağım" diyebilirsin. İnsafa gelip pr ni geriverebilirler.
Bu gibi durumlarda en mantıklı iş domain değiştrmektir. Eski domain lanetllenmiştir bikere, hayır gelmez ondan artık
geçmiş olsun

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
link sattığın için pr alamıyorsun aynı durum bende de var
sürekli özgün 35 k site ama pr 0 iki güncellemedir. Bu sorun nasıl çözülür tam olarak bilemem ama istersen siteni tamamen sil, tüm indexlerini googledan kaldırt. 2 3 ay sonra siteni aç yine aynı içerikle. Sonra beklemede kal bakalım google pr verecekmi. Şunu da yapabilrsin. Google a mail atıp "cahilliğime verin eskiden link satmıştım ama şimdi akıllandım bir daha asla link satmayacağım almayacağım" diyebilirsin. İnsafa gelip pr ni geriverebilirler.
Bu gibi durumlarda en mantıklı iş domain değiştrmektir. Eski domain lanetllenmiştir bikere, hayır gelmez ondan artık
geçmiş olsun
Kusura bakmayın ama, bunun için nereye mail atıyoruz acaba ? Tam adres nedir.

Ganez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
5k hitli siteyi çöpe atmak da iş değil varsın pr olmasın ...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Sen alexa ve backlink kasmaya devam et emin ol daha çok kazanacaksın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5